NSA خواستار ارائه دهندگان ایمیل برای به روز رسانی نرم افزار و هشدار داد که ‘نظامی روسیه هکرها’ در حال حاضر ‘رویای دسترسی به آنها

بدنام آمریکا سازمان جاسوسی NSA صادر کرده است نادر هشدار به Exim mail server صاحبان دعوت از آنها برای به روز رسانی سیستم عامل و این ادعا که در غیر این صورت روسیه “ارتش سایبر بازیگران” می تواند عملا کنترل آنها.

درخواست برای به روز رسانی یک سیستم عامل است که معمولا پس روال تقریبا هر کامپیوتر شخصی کاربر است که به آن عادت کرده اند. که به طور ناگهانی متوقف می شود مورد زمانی که درخواست می آید از هیچ یک دیگر آژانس امنیت ملی (NSA ) که مسائل از جمله هشدارهای همه بیش از حد اغلب.

که اگر چنین تقاضا از یک آژانس جاسوسی بدنام برای آن پوشا راز فعالیت های نظارتی نمی شد در حال حاضر دلسردکننده به اندازه کافی NSA می گوید دلیلی برای چنین اقدامات فوری است که واشنگتن مورد علاقه boogeyman از اواخر روسیه است.

همچنین در rt.com ما مقصر مسکو برای NotPetya نرم افزارهای مخرب است که آمار روسیه بیش از حد

در یک بیانیه کوتاه در روز پنج شنبه, ما جاسوسان گفت که Exim ایمیل سرور گرفتار توجه به آنچه ما در رسانه ها بی وقفه به نام “یکی از تهاجمی ترین و مخرب نرم سازمانها در جهان” – یک گروه به نام Sandworm (هرگز به ذهن اگر شما شنیده ام که نام قبل).

NSA اعلام سادگی که “روسیه بازیگران در بخشی از این ستاد اصلی هوش ریاست (GRU) مرکز اصلی برای فن آوری های خاص (GTsST)” نفوذ به دفاع از سرورهای ایمیل با استفاده از Exim – یک mail transfer agent استفاده می شود معمولا در لینوکس و یونیکس سیستم های مبتنی بر که به نوبه خود به طور گسترده ای مورد استفاده در مدرن سرورها و ایستگاه های کاری.

یک Exim آسیب پذیری ظاهرا استفاده شده توسط هکرها در اوایل ماه اوت سال 2019 قبل از آخرین پچ برای نرم افزار آمد زندگی می کنند که گفته می شود در اختیار آنها “هر مهاجم رویای دسترسی” از جمله توانایی به “اضافه ممتاز کاربران غیر فعال کردن شبکه تنظیمات امنیتی و اجرای اسکریپت های اضافی برای بیشتر شبکه بهره برداری.”

این پیچیده بدخیم اقدامات می توان به راحتی مقابله اگر آخرین پچ برای Exim نصب شده است بلافاصله NSA اطمینان. این خبر بلافاصله توسط ما برداشت tech رسانه ها مانند سیمی. آنها یک گام به پیش رفت و این باورند که با جدید ما انتخابات ریاست جمهوری که “حق در اطراف گوشه” هکرها ممکن است آماده سازی مناسب دیدگاه برای تداخل با ما رای یک بار دیگر. ذهن هرگز که روسیه قرار است دخالت در سال 2016 رای شده است هرگز به درستی ثابت در وهله اول.

این ‘Sandworm’ گروه کاملا مبهم نهاد مقصر همه چیز تقریبا از سال 2014. گفته شده است که “مسلما” راه اندازی حملات سایبری در اوکراین جاسوسی ناتو مختل کار چندین ایالت آمریکا تخته از انتخابات در سال 2016 و همچنین ایجاد بدنام NotPetya ویروس است که وارد 10 میلیارد دلار خسارت به اقتصاد جهان در سال 2017. فقط فراموش نکنید که در مورد این واقعیت است که شرکت های روسی بودند که آمار آن بیش از حد.

همچنین در rt.com ‘بسیار محتمل” است شواهد جدید: پنج بار مقامات غربی تا به حال هیچ مدرکی اما رسانه های کاهش آن

داستان در مورد گروه معروفیت شد رفتن به موضوع به صورت سیمی به طور خاص است. یکی از آن خبرنگاران اندی گرینبرگ حتی چاپ کتاب در آن قرار است فعالیت. در ماه فوریه در ایالات متحده و متحدان آن نیز رسما ادعا کرد که این گروه به GRU واحد 74455 برخی از چهار ماه پس از دیگری حمله سرزنش شد بر روی آن – این بار در گرجستان است. قبلا وزارت دادگستری ایالات متحده تحت تعقیب و طی آن فرض کارکنان با نرم DNC در سال 2016 به عنوان بخشی از ویژه شورای رابرت مولر را بررسی است.

بیش از همه کسانی که سال هیچ مدرک قطعی از این گروه وجود, نه به ذکر است روابط خود را با GRU شده است. غربی اتهامات علیه مسکو شد اکثریت بر اساس “بسیار محتمل”-اظهارات سبک.

همچنین در rt.com یکی دیگر از ‘بسیار محتمل’-سبک اتهام: مسکو براش کنار ‘شواهد رایگان’ گرجستان حمله سایبری

با استناد به این مسکو بارها رد همه اتهامات. “عدم وجود شواهد و انگیزه های سیاسی پشت این بدیهی است که هماهنگ حمله به اطلاعات غیر ممکن است به از دست” وزارت خارجه روسیه گفت: در ماه فوریه است.

پس از این گروه وجود هنوز هم به نظر می رسد به یک سوال حل نشده یکی از چپ به تعجب می کنم که چرا یک سازمان مانند NSA خواهد بود بسیار علاقه مند به ایمیل سرور صاحبان نصب یک نرم افزار به روز رسانی با این عجله.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de