دئوتای وایلدر مسخره تایسون خشم به عنوان داشتن “بالش مشت” خود را قبل از سنگین وزن جهان عنوان مسابقه برگشت در لاس وگاس در روز شنبه بود اما از چپ به خوردن این کلمات را به عنوان خشم floored او دو بار در راه خود را به یک توقف پیروزی.

خشم رها وایلدر از خود WBC عنوان – و با این رکورد بدون شکست خود را – به عنوان 6ft 9in بریت برچیده آمریکایی خود را رقیب از زنگ باز در MGM بزرگ باغ آرنا.

کولی پادشاه حاکم عالی: تایسون خشم توقف دئوتای وایلدر را به نفع خود WBC سنگین وزن جهان عنوان در لاس وگاس مسابقه برگشت

وایلدر است که شناخته شده به عنوان میان بیشترین آسیب رسان چکش تا کنون به مرحله بین طناب – ارسال خشم به بوم خود را در جلسه اولیه در سال 2018 – اما این بار دور آن را “کولی پادشاه” dishing از یک قطعا یک طرفه ضرب و شتم که شامل کف وایلدر در سوم و پنجم دور.

در اولین کسانی که در مواقع خشم clobbered وایلدر با چپ و راست ترکیب ارسال آمریکایی توفنده به بوم.

در کنار صحنه ورزش فیلم نشان داد, از دست چقدر قدرتمند ترکیبی بود تسخیر “ضربه” به عنوان خشم ساخته شده تماس بگیرید.

وایلدر جان سالم به در اما floored بود دوباره پس از باطل بدن شات از خشم در دور پنجم قبل از آمریکا تیم به درستی پرتاب در حوله به عنوان او در زمان مجازات سنگین علیه طناب در هفت دور.

این اولین بار بود که 34 ساله آمریکایی دارای طعم شکست در 44 دعوا به پایان رسید و پنج سال سلطنت به عنوان قهرمان WBC.

همچنین در rt.com خونین جهنم! طرفداران بوکس معتقد تایسون خشم LICKED دئوتای وایلدر خون در رحم, توقف, پیروزی در وگاس مسابقه برگشت (تصویری)

برای lineal قهرمان جهان خشم, 31, آن دربسته قابل توجه برگرد از او پلمپ اعماق ناامیدی پس از شکست از طرف Wladimir Klitschko در سال 2015 را به نفع خود IBF, WBA و WBO عناوین تنها به از دست دادن همه آنها را از حلقه به عنوان او مواجه نوشیدنی, مواد مخدر و مسائل مربوط به سلامت روان.

پس از آن خشم را وایلدر قبل از مبارزه نظرات خود را در مورد قرار عدم قدرت مشت زدن.

“دئوتای وایلدر خودش گفت که من دو بالش مشت” او تمسخر.

“اما شما می دانید بد نیست برای یک مرد که نمی تواند پانچ, سوگند ملایمی? انجام خوبه من?

“من یک گردگیر که نمی توانید شکستن یک تخم مرغ.”

وایلدر گزارش دارای گزینه ای به ماشه یکی دیگر از مسابقه برگشت بین این جفت ارز برای تکمیل سه گانه اگر چه سر و صدا مطمئنا رشد خواهد کرد بلندترین برای خشم برای دیدار با همکار بریتانیا جنگنده آنتونی جاشوا – این WBA, IBF, WBO و IBO قهرمان در فیلمهای وحدت تقلا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی