جولای 8, 2020

مجله ایرانیان

بی بی سی و راشا تودی

در حال حاضر آن را شخصی: شهردار سیاتل حرکت برای از بین بردن ریز ریز بعد از معترضان نشان می دهد تا در خانه او

سیاتل شهردار جنی Durkan ارسال ماشین آلات سنگین برای حذف بتن موانع در اطراف CHOP ‘خودمختار منطقه’ نامیده می شود و برای یک کاوشگر از یک عضو شورای, پس از معترضان نشان داد تا خود را در خارج از محل اقامت.

تحت پوشش باران در روز سه شنبه وسایل نقلیه توسط کارگران شهرستان حذف موانع راه اندازی در سراسر کاپیتول هیل را اشغال کردند (CHOP که قبلا شناخته شده به عنوان CHAZ) یک منطقه پوشا چند بلوک از مرکز شهر سیاتل تحت کنترل معترضان از جمله سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, Antifa و آنارشیست ها – از اوایل ماه ژوئن است.

بر خلاف روز جمعه تلاش برای از بین بردن موانع به پایان رسید که با شهر کارگران عقب نشینی پس از دو ساعت بن بست وجود دارد هیچ معترضان جسمی مسدود کردن ماشین آلات در این زمان. به جای آنها منتقل مبلمان سطل و اشیاء دیگر به خیابان بعد از آن با توجه به KIRO-خبرنگار تلویزیون دیدی خورشید.

ریز ریز کردن معترضان در اعتراض به حذف به دلیل “موانع صرفه جویی در زندگی” خورشید گزارش داد و اشاره کرد که آنها اعتراض خود را به اصلی استقرار این شهرستان را دو هفته قبل از. منتقدان ریز ریز کرده بود مخالفت کرد و گفت: این شهرستان بود و در واقع کمک و معاونت در جرم تظاهر.

شهردار Durkan تا به حال در ابتدا تایید شده از “منطقه خودمختار” حول رها شرق حوزه پلیس خواستار آن یک “تابستان عشق” و اثبات سیاتل “دموکراسی.” پس از آن دو مردان آفریقایی-آمریکایی کشته و دو زخمی در یک سری از تیراندازی یک هفته از هم جدا.

همچنین در rt.com اگر سیاتل واقعا فکر Black Lives Matter آن را shut down CHOP هرج و مرج

ضرب المثلی آخرین کلش با این حال به نظر می رسد که به ظاهر از مخالفان در خارج از Durkan محل اقامت. و اشاره کرد که او نشانی شده است محرمانه نگه داشته پس از او بود که ما را وکیل در سیاتل در دولت اوباما Durkan متهم معترضان قرار دادن “خانواده ها و کودکان در خطر است.”

شیرین کاری led شهردار محکوم Councilmember Kshama Sawant سوسیالیست که نیروهای با معترضان. Durkan در حال حاضر خواسته شورای بررسی Spike اجازه می دهد بیش از معترضان به تالار شهر در اوایل این ماه تشویق اشغال شرق حوزه آغاز خواهد شد و در نهایت منجر معترضان به Durkan محل اقامت.

Spike پاسخ با اعتراف به این که او “راهپیمایی بسیج و سازماندهی شده” با جامعه محلی از جمله دفتر کارکنان – نام نژادی, محیط زیست و عدالت اقتصادی متهم Durkan داشتن “کاملا شکست خورده به کار مردم و جوامع از رنگ در این شهر است.”

وی در ادامه متهم شهردار بودن یک “شرکت سیاستمدار به شدت به دنبال منحرف کردن اذهان از شکست از رهبری و سیاسی ورشکسته دولت” پس از یک بار بوده است مترقی متحد. Spike تکرار خواسته های معترضان به معکوس “نژادپرستانه gentrification,” د-صندوق پلیس شهرستان و صندوق سبز قرارداد جدید به جای آن.

ریز ریز کردن/CHAZ در ابتدا به عنوان یک تظاهرات مسالمت آمیز علیه خشونت پلیس بیش از مرگ جورج فلوید در مینه سوتا است. آن منجر به دو قتل در کمتر از یک ماه تا کنون که چگونه بسیاری از آنها ثبت و در کل کاپیتول هیل محله در همه 2019.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

آهنگ پیشواز همراه اول