نواک جوکوویچ پدر نشان می دهد گریگور دیمیترو باعث بزرگ ‘آزار’ توسط مسئول آدریا تور Covid-19 شیوع

Srdjan جوکوویچ پیشنهاد کرده بود که گریگور دیمیترو و نه پسرش نواک بود که مسئول موجی از coronavirus عفونت در طول بسیار بحث برانگیز آدریا تور.

جوکوویچ نشان داد که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در روز پس از این مسابقات او مرتب در بالکان و پس از آن صربی جهان شماره یک در آمد برای سوزش انتقاد برای درک عدم رعایت اجتماعی فاصله در این مراسم در حالی که همچنین در آوردن بازیکنان از دیگر مناطق آسیب دیده.

33-year-old ستاره بود و همچنین فیلم برداری, رقص, shirtless در یک کلوپ شبانه.

همچنین در rt.com در نظر گرفتن رضایت بیمار در دیدن نواک جوکوویچ پیچ و تاب خوردن بیش از coronavirus تور فاجعه در خدمت هیچ هدف آنچه

در علاوه بر این به جوکوویچ, برنا Coric, گریگور دیمیترو و Viktor Troicki همه نیز آزمایش مثبت پس از مسابقات که در محل در سراسر تعطیلات آخر هفته پی در پی در صربستان و کرواسی – اما با وجود نواک صدور بیانیه ای که در آن او عذرخواهی کرد برای نقش خود در عفونت سالمند جوکوویچ آمده است به دفاع از پسرش.

چگونه عفونت آمد ؟ احتمالا به خاطر دیمیترو آمد بیمار چه کسی می داند که در آناو گفت:” به RTL.

او آزمایش شد در (شهرستان کرواتی) زدر اما جای دیگری است. من فکر نمی کنم که درست است. او به ارمغان آورد آسیب های زیادی به شما را در کرواسی و به ما به عنوان یک خانواده و به صربستان.”

دیمیترو خود را تایید کرد مثبت آزمون در روز یکشنبه پس از بازی Coric در این مراسم با مسابقات سرعت لغو شد پس از او نازل شده خود را تشخیص.

هیچ کس خوب نیست حتی پسر من است. ما باید برای بیرون آمدن قوی تر از این و درک کنند که همه چیز را منتقل می کند و در برخی از راه ما برای محافظت از خودمان,” Srdjan ادامه داد.

همچنین در rt.com ‘کودکان, رفتن اسکی انجام کاری’: نواک جوکوویچ پدر انتقاد راجر فدرر در, عجیب و غریب, بیهوده گویی

Srdjan نیز با بیان برانگیز نظرات در مورد جوکوویچ به رقبا در گذشته بیان در اوایل این سال است که او فکر سوئیس ستاره راجر فدرر حسادت بود پسر خود را.

فدرر شده است حسادت نواک از لحظه ای که او ساخته شده خود را دستیابی به موفقیت زیرا او می دانست که پسر من بهتر از او بود که او را برج بیش از او,” Srdjan گفت: به صربی روزنامه نووستی.

فدرر برجسته تنیس, بازیکن, اما من می توانم بگویم که در مورد خود بشریت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de