پیشرو خطوط هوایی دانمارک و نروژ و سوئد تا به حال به بی سر و صدا حذف یک فیلم تجاری که اعلام کرد کل اسکاندیناوی فرهنگ قرض گرفته شده و برجسته سیاه و سفید گفت او بهتر از این نیست که خود را ‘اجداد وایکینگ. ‘

ربودن یک دکمه اجتماعی موضوع به تولید برخی از تبلیغات خوب است و کار روی حیله و تزویر. فقط از ژیلت با سال گذشته در ‘سمی مردانگی” یا پپسی معادل نوشیدن آن نوشابه با مبارزه برای عدالت در تظاهرات خیابانی چند سال پیش. اسکاندیناوی Airlilnes یا SAS به حال خود را ناشنوا تن فاجعه تجاری کشیده پس از اعتراض عمومی.

آگهی منتشر شده در دوشنبه شروع می شود با یک punchline که هیچ چیز است “واقعا اسکاندیناوی” قبل از رفتن به پایین لیست از چیزهایی که مردم در دانمارک و نروژ و سوئد افتخار — نیروگاه های بادی, محبوبیت و دوچرخه و مراقبت والدین خود برای دموکراسی و حقوق — و اعلام کرد آنها را “کپی شده است.”

“آن بدتر می شود. شایعه است که آه-تا-شیرین شامی کباب سوئدی ممکن است به عنوان سوئدی به عنوان شما فکر می کنم, اما ترکیه” در این ویدئو می رود.

همچنین در rt.com فیلم مستند در مورد پوست تیره ‘اولین سوئدی’ جرقه های ترسناک در توییتر

این نگرش بی اعتنا قرار است به counterpointed با یک پیام مثبت: تمام کسانی که در اسکاندیناوی چیزهایی که آورده بودند را از مراجعه به دیگر ملل و اتخاذ خوب همه چیز یافت می شود وجود دارد. این خدمت با این تصور که “ما بهتر از ما وایکینگ اجداد” را بخوانید توسط, transvestite مرد سیاه و سفید.

برای برخی از دلیل تبلیغ نمی کردن به عنوان به خوبی به عنوان انتظار می رود. به جای هجوم آوردند به SAS سایت برای خرید بلیط و پرواز به سرزمین های خارجی برای برخی از خوب روحیه فرهنگی تخصیص مردم رفت en توده به صفحات خود را در رسانه های اجتماعی برای خالی کردن خشم و انزجار خود را.

اصلی تصویری است که تا به حال شده است به سرعت downvoted به ورطه کشیده بود به زودی از SAS کانال یوتیوب.

خوب یکی احتمالا نباید اشتباه فکری با تحریک آمیز در هنگام ساخت تبلیغات.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی