‘هیچ چیز برای عباس را قبول’: ارشد فلسطینی رسمی & مذاکره کننده توضیح می دهد که چرا “معامله قرن” است محکوم

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را “معامله قرن” طرح برای حل نزاع اسرائیلی – فلسطینی است که چیزی کمتر از یک “جنایت علیه فلسطینی ها می گوید:” نبیل Shaath سابق فلسطینی وزیر کابینه و رئیس مذاکره.

Shaath صحبت RT پس از محمود عباس به شدت رد کرد و بسیار به کرات در برنامه است که با تهمت و اسرائیل نتانیاهو پرده برداری از اواخر ماه گذشته. حضور در سازمان ملل در جلسه شورای امنیت در این موضوع روز سه شنبه گفت که این برنامه طراحی شده است برای “مشروعیت بخشیدن به آنچه که او به نام اسرائیل “آپارتاید رژیم است.”

همچنین در rt.com مثل پنیر سوئیسی’: عباس زباله مغلوب ساختن پیشی جستن نقشه فلسطین در آمریکا در پاسخ به رد معامله قرن’ طرح صلح

سابق فلسطینی کننده ارشد معتقد است که این طرح حتی نمی توان به نام یک “معامله” در همه.

“این کاملا غیر قابل قبول است. آن است که یک معامله است. یک معامله چیزی است که در آن هر یک از دو طرف می شود چیزی و چیزی می پردازد. آن است که تلاش برای انحلال فلسطینی ها مشکل است.”

او استدلال کرد که پیشنهاد راه حل به طور کامل نادیده منافع فلسطینی ها و باطل آنها را به عنوان یک حزب به روند مذاکرات است.

“ما نمی تواند رسیدن به هر چیزی با آقای تهمت ایده های. مغلوب ساختن پیشی جستن به رسمیت نمی شناسد ما به عنوان مردم به عنوان صاحبان کرانه غربی و غزه است که اسرائیل اشغال شده در سال 1967. او جوایز سرزمین ما به اسرائیل او جوایز مرزهای ما و امنیت برای اسرائیل است. آن است که یک روند صلح است و تلاش برای انحلال حقوق ما. ما را به رد.”

این طرح که تهمت بارها و بارها وعده داده شده به تولید و همیشه از او گرفت و در سال 2016 به دنبال ایجاد یک “مستقل” فلسطین در قالب چند انکلاوها در داخل خاک اسرائیل با مسئولیت های امنیتی و مرزها در حال استراحت با تل آویو. پایتخت یک دولت باید در واقع در حومه شرق اورشلیم که باقی خواهد ماند و اسرائیل تحت “قرارداد.”

همچنین در rt.com ‘معامله قرن” خواهد شد مرگ قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن می کند, ایران اسلام, توییت دوبله ترتیب یک آمریکایی ‘طرح’

“هیچ چیز وجود دارد به پیشنهاد آقای عباس به قبول” Shaath گفت: انفجار تهمت پیشنهاد به عنوان یک “جنایت علیه فلسطینی ها است.”

“[عباس] صحبت کرد امروز در شورای امنیت سازمان ملل و او بسیار روشن است: او می خواهد صلح بر اساس راه حل دو کشور و مذاکرات مستقیم با اسرائیل نه از طریق ما. او می خواهد کوارتت پشت: سازمان ملل متحد اتحادیه اروپا, روسیه و آمریکا. او نمی خواهد تسلیم به ما و آن را تنها مالک روند صلح از آنجایی که آنها در حال گرایش به سمت اسرائیل. وی با تاکید بر تمایل خود را برای صلح به عنوان به خوبی به عنوان خود را رد تهمت تلاش برای ایجاد صلح کاذب.”

Shaath معتقد است که یک راه حل برای دهه های طولانی اسرائیلی-فلسطینی می کند وجود دارد و هیچ جدید “معاملات قرن” مورد نیاز است. به جای آن باید بر اساس موافقت نامه های قبلی بین المللی و قطعنامه های ارشد فلسطینی گفت.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن را “معامله قرن’ در تضاد با قطعنامه های سازمان ملل – کرملین

“یک راه حل وجود دارد ما حاضر به قبول. راه حل دو دولت. ما به رسمیت شناختن دولت اسرائیل در آن از قبل در مرزهای سال 1967; اسرائیل را به رسمیت می شناسد مستقل فلسطین در قبل از مرزهای سال 1967. شرق بیت المقدس می شود پایتخت فلسطین و غربی اورشلیم می شود پایتخت اسرائیل است.”

او اضافه کرد که چنین راه حل را شامل تضمین آزادی عبادت برای مسلمانان مسیحیان و یهودیان به طور یکسان به عنوان به خوبی به عنوان یک “توافق صلح” بین دو کشور و همچنین اسرائیل را به خروج از کرانه.

هنوز “این چیزی نیست که آقای تهمت می خواهد” Shaath معتقد است. تا کنون مغلوب ساختن پیشی جستن “معامله قرن” تنها خشم فلسطینی ها و منجر به تشدید درگیری ها پس از آن ملاقات با تظاهرات گسترده و افزایش خشونت که باعث شد اسرائیل به تهدید فلسطینی ها با یک “اقدام قاطع” علیه خود را hard-خط سازمان.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im