‘چیزی جز خانه n***ers’: DC معترضان با پلیس, سکس با پلیس, شوخی در مورد آلوده ماسک خود را با Covid-19 (تصویری)

تظاهرکنندگان خشمگین شده اند و فیلم برداری, آزار, سیاه, افسران پلیس در یک تظاهرات در واشنگتن دی سی با یک مرد گفت: آنها باید “قرار دادن برخی از Covid” در چهره خود را با ماسک در حالی که دیگری شنیده است تماس با پلیس “خانه n***ers.”

این ویدئو به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی توسط Daily Caller خبرنگار شلبی Talcott در روز چهارشنبه نشان می دهد که گرم می شود لحظه ای که سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان مقابله با دو سیاه و سفید واشنگتن دی سی Metropolitan Police Department افسران.

“شما باید شرمنده از خودتان” یک نفر فریاد به عنوان یکی دیگر اصرار دارد که پلیس سیاه و سفید “نیست جز خانه n***ers” – یک توهین تاریخی اشاره ای به بردگی گرفته شده برای انجام کار داخلی به جای کار که نزدیک به استاد خود هدف او را لطفا.

معترضان بگویید افسران به “قرار دادن ماسک خود را در” و ارائه آنها را به صورت پوشانده اند. که در آن نقطه یک مرد شنیده می شود گفت: “مطمئن شوید که شما با قرار دادن برخی از Covid در آنها motherf*ckers,” در حالی که دیگری پاسخ می دهد : “آنها در حال حاضر آن را کردم برادر. آنها لازم نیست که ماسک بر.” پلیس ایستاده در سکوت به آنها توهین شده توسط این گروه و پاسخ نمی دهند به هر یک از نظرات خود را.

به عنوان تقابل همچنان ادامه دارد, یک مرد می پرسد که چگونه افسران احساس می کنید اگر یک پلیس کشته و بچه خود را و یکی دیگر از آنها خواستار به ترک شغل خود. “شما می توانید پول بیشتری را انجام می دهند چیز دیگری است. شما می توانید شروع یک کسب و کار,” او می گوید. در دیگر فیلم در یوتیوب, این گروه همچنین می گوید پلیس به “قرار دادن دست خود را که در آن من می توانید آنها را ببینید.”

همچنین در rt.com لیبرال در جنگهای صلیبی به رفع نژادپرستی’ می رود ویروسی برای سرزنش کردن پلیس سیاه و سفید (فیلم)

“خانواده پا سیاه و سفید برادر برای هشت دقیقه…برادر حتی نمی تواند نفس” یک مرد فریاد اشاره به جورج فلوید که کشته شد, یک افسر پلیس در مینیاپولیس, مینه سوتا, در مارس جرقه تظاهرات در آمریکا و سراسر جهان است.

آمریکا تظاهرات کرده اند به طور فزاینده ای برجسته تظاهرکنندگان فریاد و توهین به افسران. پلیس نیز با انتقاد به استفاده از نیروی بیش از حد در اعتراض صلح آمیز و همچنین روزنامه نگاران اداره ضرب و شتم و شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی. حداقل 40 پرونده های حقوقی واصل شده اند در برابر سازمان های اجرای قانون از زمان تظاهرات شروع شد.

 

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de