نه شما بیش از حد او هم? رئال مادرید, رئیس, زیدان ‘مخالف اسپانیایی مستند قوانین برای دیدار دوم در خارج از خانه مادرید’ – گزارش

رئال مادرید سر مربی زیدان به گزارش شکسته اسپانیایی مستند قوانین پس از فرانسوی به اتهام بازدید از صفحه دوم خود را در یک روستا چند مایل در خارج از پایتخت اسپانیا.

با توجه به گزارش ها در رسانه های روز یکشنبه زیدان دیده می شد در یک روستا “یک راه طولانی از مادرید” که در جام جهانی برنده صاحب یک خانه دوم با وجود آن که به صراحت ممنوع شده توسط دولت برای سفر بین مناطق مختلف مگر اینکه برای تعدادی از دلایل شخصی ” به عنوان تعریف شده توسط مقامات.

همچنین در rt.com Liverpool v اتلتیکو مادرید لیگ قهرمانان اروپا مطابقت ‘مربوط به 41 اضافی Covid-19 مرگ و میر,’ مطالعه جدید می گوید

سفر به خانه دوم یکی از موارد مشخص شده توسط دولت به عنوان به طور موقت ممنوع است. زیدان به طور بالقوه مسئول به صورت جریمه نقدی از $1,600 اگر یک عکس نشان دادن او هجوم مستند قوانین است که به دست پلیس.

اسپانیا یکی از کشورهای آسیب دیده ترین رمان coronavirus تقریبا با 29,000 مرگ و میر و 236,000 تایید عفونت از یکشنبه. گسترش این ویروس منجر به یک هفته طولانی خاموش شدن بسیاری از عمده خدمات در سراسر کشور به مقامات بهداشت عمومی دست و پنجه نرم با تلاش برای مهار این بیماری کشنده است.

رئال مادرید هنوز برای اظهار نظر در مورد وضعیت.

یک ماسک-پوشیدن زیدان بود در حالی رئال مادرید در جلسه تمرینی این هفته لالیگا مقامات حرکت به سمت از سرگیری اسپانیایی top پرواز در هفته آغاز ژوئن 8 با تیم تشویق به آموزش در چند کوچک غلاف از بازیکنان در تلاش برای مقابله با هر گونه بالقوه نگرانی های بهداشتی.

همچنین در rt.com “من ترجیح می دهم خود را خواهر’: مارکو ماتراتزی دفاع طعنه زدن در برابر زیدان خانواده است که منجر به بدنام نهایی جام جهانی headbutt

در این هفته بسیار خوب بوده است چرا که ما شده اند قادر به کار در گروه های کوچک,” زیدان گفت: به رئال مادرید کانال یوتیوب.

ما شده اند قادر به انجام بیشتر تاکتیکی از لحاظ فیزیکی و فنی. این تیم به نظر می رسد بهتر است در این هفته و هفته بعد از آن خواهد بود حتی بهتر است.”

فرانسوی, افسانه زیدان در حال حاضر در دوم املا در شارژ از رئال مادرید و برنده قابل توجه 16 غنائم در زمان خود در این باشگاه به عنوان یک مربی و یک بازیکن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de