‘هنوز مطمئن شوید که ما در حال آلوده کردن مردم فرانسه را به پلیس اتحادیه می گوید RT به عنوان دولت نتواند به ارائه حفاظت در برابر Covid-19

پلیس می تواند گسترش coronavirus به جای اجرای مستند در فرانسه به دلیل کمبود ماسک و دستکش اتحادیه پلیس سخنگو گفت RT پس از دولت متهم شده بود از صدور دنده محافظ به افسران.

“ماموران امنیتی و پلیس و دیگر افرادی که رعایت نظم و قانون در کشور نیاز به محافظت می شود. این ویروس نمی تمایز بین پلیس و پزشکان و دیگر شهروندان” کریستف Crepin سخنگوی اجرای قانون اتحادیه فرانسه پلیس – Policiers en colere گفت RT.

“ما حتی مطمئن نیست که ما – پلیس – نه به طور بالقوه آلوده کردن مردم زمانی که ما چک. بنابراین ما نیاز به ماسک و دیگر تجهیزات حفاظتی برای امن نگه داشتن ما و دیگران است.”

حدود 100000 افسران پلیس اعزام شده بودند به اجرای دقیق 15 روز در سراسر کشور مستند که در زمان اثر در روز سه شنبه.

همچنین در rt.com پاریس پلیس محدود کردن حرکات و تجمعات در مرکز شهر پیش از آخر هفته

اما حرفه ای و اتحادیه های کارگری گفت: دولت موفق به ارائه افسران با حفاظت کافی است. بزرگترین اتحادیه پلیس – اتحاد Police nationale – هشدار داد که اعضای آن خواهد شد راه رفتن کردن کار مگر اینکه آنها داده می شود facemasks دستکش و ضد عفونی کننده دست ژل.

تحت محدودیت های جدید, مردم باید در خانه بمانند مگر اینکه آنها حمل یک سفر تصویب توضیح که در آن آنها می رویم و به همین دلیل است. همه غیر ضروری جنبش ممنوع است و وزیر کشور کریستف Castaner تهدید کرده است که خوب کسانی که به نقض مقررات منع رفت و آمد.

مقامات امیدوارند که این مستند را پایین آهسته گسترش مرگبار Covid-19 بیماری است که در حال حاضر کشته و 450 نفر در فرانسه. به طور کلی بیش از 12,600 مردم باید آزمایش مثبت برای این عفونت در کشور است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im