Facebook کنار گذاشته است قصد دارد به پرده دوستیابی ویژگی در سراسر اتحادیه اروپا پس از ایرلند حفاظت از داده ها watchdog مطرح نگرانی های حریم خصوصی درست قبل از آن بود که با توجه به راه اندازی در بلوک و حتی انجام یک “بازرسی” در دفاتر آن است.

قابلیت راه اندازی شد در ما سپتامبر گذشته بود و با توجه به شروع در حال نورد در اتحادیه اروپا در فوریه 13, فقط در زمان برای روز ولنتاین. اما در روز چهارشنبه ایرلند حفاظت از داده ها کمیسیون (DPC) منتشر شد بیانیه ای گفت این تنها مطلع شده است از Facebook برنامه برای اتحادیه اروپا راه اندازی در فوریه 3.

این سازمان گفت: آن نگران بود در کوتاه اطلاع داده می شود توسط Facebook در مورد ویژگی های جدید.

نگرانی های ما بیشتر بود با این واقعیت است که هیچ اطلاعات/اسناد و مدارک ارائه شده به آمریکا در فوریه 3 در رابطه با حفاظت از داده ها ارزیابی تاثیر و یا فرآیندهای تصمیم گیری که انجام شده توسط Facebook ایرلند.

DPC – که در عمل به عنوان اصلی اتحادیه اروپا داده watchdog برای تکنولوژی غول مانند Facebook که خود را در مقر اروپايي در ایرلند – انجام یک محل بازرسی در شبکه های اجتماعی دفاتر در دوبلین این هفته که در آن “جمع آوری اسناد و مدارک” در برنامه.

همچنین در rt.com ‘حتی شما hackable’: Facebook را Twitter & Instagram حساب های هک, trolled با امنیت سایبر ارائه خدمات

این سازمان افزود که این شرکت تا به حال مطلع شده و آن را در سه شنبه شب که آن را به تعویق انداخته است برنامه ریزی شده اتحادیه اروپا رول از آن قدمت از ویژگی های.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی