‘حتی یک شر ویروس باید یک دروازه بان با استعداد!’ افسانه Schmeichel ستایش جوان Covid-19 انزوا دروازه بان

دروازه بان افسانه Peter Schmeichel دهکدهای را نشانه رفته ستایش در یک دروازه بان جوان امیدوار است که رفته ویروسی تمرین خود را موجب صرفه جویی در خود را به عقب باغ در حالی که در خود انزوا در میان coronavirus قرنطینه در انگلستان است.

ادامه مطلب: دیدار با سوتلانا Soluyanova – آواز روسیه قهرمان بوکس قهرمان مبارزه با خستگی در قرنطینه با موسیقی (تصویری)

Sarah-Jane توبین ارسال شده در یک ویدئو کوتاه از او دروازه بان جوان و پسر تمرین خود را موجب صرفه جویی در باغ با عبور توپ از یک دیوار و غواصی برای نجات ارتجاعی قبل از آن رفت و در net.

او بعدها توضیح داد که او پسر است و تنها یک کودک در انزوا و تا به حال ابداع طرح استادانه مبارزه با خستگی در قرنطینه.

“هنگامی که شما یک دروازه بان… و تنها فرزند و… را در خود به انزوا و… و تلاش برای نگه دارید تا با آموزش های خود را… آمد تا با این کار خود را! من خیلی تحت تاثیر قرار داد. #coronavirus #StayHomeStaySafe,” توبین نوشت.

کلیپ به زودی ویروسی رفت و به عنوان یک heartwarming یادآوری از یک کودک, خلاقیت در تعقیب او به بازی فوتبال در زمان بحران و دریافت تعداد زیادی از

این فیلم به سرعت گرفتار چشم از دروازه بان افسانه Peter Schmeichel که در ستایش دروازه بان جوان برای آموزش در این صورت از یک “شر virus”.

“هیچ چیز حتی یک شر ویروس مانند CONVID-19 (sic) باید یک دروازه بان با استعداد از کار بر روی گرفتن بهتر است. به خوبی انجام می شود مرد جوان” Schmeichel توییتی.

چه کسی می داند اگر جوانی در ادامه به عمل او فقط ممکن است قادر به صرفه جویی در جهان از coronavirus نشده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de