‘حتی کمی نیست!’ تهمت می بیند هیچ محاکمه و تعقیب جادوگران در نیروی دریایی ایالات متحده شلیک Covid-19 whistleblower کاپیتان

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد و ادعا می کند که به تازگی اخراج نیروی دریایی کاپیتان ناعادلانه مورد آزار و اذیت برای دمیدن سوت در پاسخ ناکافی به Covid-19 شیوع در یو اس اس تئودور روزولت و خواستار تخلیه.

پرسید که آیا این هواپیما حامل فرمانده کاپیتان برت Cozier شد “مجازات” برای ارسال یک نامه به طور مستقیم به مقامات ارشد ترغیب آنها برای نجات جان خود و خدمه رئیس جمهور بی اعتنا بود.

“من با آن موافق نیست در همه. ما در حال رفتن به صبر برای در حالی که کمی… اما من با آن موافق نیست و در همه,” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در جلسه روز پنج شنبه.

Crozier برطرف شد از فرمان او توسط پنتاگون در اوایل روز پنج شنبه با نیروی دریایی اصرار نامه خود به بیرون درز به رسانه ها باعث شده بود غیر ضروری “زنگ خطر”. در حالی که کاپیتان درست بود به افزایش نگرانی او از خط برای بی توجهی به استاندارد نظامی سلسله مراتبی نیروی دریایی استدلال کرد و اضافه کرد که Crozier ارسال پیام بیش از یک غیر امن سرویس ایمیل.

به زودی در زمان قبر تنور شفاعت با بالاتر یو پی اس اجازه می دهد تا کشتی را هزاران نفر از خدمه به پیاده به گوام پس از بیش از 100 ملوانان آزمایش مثبت برای این بیماری کشنده. در حالی که درخواست شد در نهایت اعطا حداقل بخشی Crozier شد با اینحال با توجه به بوت یک حرکت نظامی گفته بود “بهترین بهره را از نیروی دریایی و ملت است.”

همچنین در rt.com تیراندازی مسنجر ؟ نیروی دریایی ایالات متحده کیسه کاپیتان برای ‘باعث زنگ’ با درخواست برای صرفه جویی در زندگی Covid-19-زده حامل خدمه

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im