نه برای آن قطع: 12,000 مقوا طرفداران موفق به خار تیم آلمان در پیروزی

بوندسلیگا تیم بوروسیا منچنگلدبچ کاهش یافت و به شکست با وجود پر خود می ایستد با هزاران نفر از ماکت حامیان که بسیاری از آنها به ویژه طرفداران’ چهره ها که تا به حال پرداخت شده برای چاپ استراحتی به جمع آوری پول برای Covid-19 موسسات خیریه.

به عنوان یک آزمایش در آن بود قطعا موثر است اما متاسفانه به نظر می رسد که پر کردن یک استادیوم فوتبال با مقوا cutouts به جای واقعی مردم نیست کاملا به این مزیت است که یک تشویق تماشاگران معمولا به ارمغان بیاورد.

بوندسلیگا طرف بوروسیا منچنگلدبچ پیدا کردم که بعد از ظهر روز شنبه به عنوان لیگ قهرمانان اروپا دور دوم از مسابقات صورت گرفت و آنها زد 3-1 بازنده به بازدید کنندگان بایر لورکوزن با وجود قرار دادن در حدود 12000 ماکت طرفداران در محل.

با فوتبال حرفه ای در سراسر جهان در تلاش برای آمد تا با راه هایی برای ساخت بازی بیشتر احساس ‘عادی’ برای بازیکنان از جمله اجازه دادن به هواداران برای حضور در مسابقات عملا با زوم باشگاه آلمانی امیدوار بودند به حداقل بصری کمک به بازیکنان خود را حتی اگر ورزشگاه هنوز هم احساس بسیار سکوت.

طرفداران خود را خریداری کرده بود به این ایده با هزاران نفر از آنها را پرداخت 19 یورو به ارسال یک عکس از صورت خود را و آن را چاپ بر روی یکی از cutouts, یک ژست است که مطرح شده یک مقدار زیادی در مبارزه با کروناویروس در کشور است.

همچنین در rt.com ‘ضد عفونی توپ خود را در نیم-زمان: آلمان ضربات فوتبال به زندگی پس از coronavirus مستند – و آن را کمی عجیب و غریب…

متاسفانه آن را نمی انجام این ترفند در روز مسابقه با وجود برخی آشنا حوادث مانند یک دقیقه سکوت در حال وقوع در زمین که دارای 54,000 مردم در حالی که full – اگر چه cut-outs در محل باقی می ماند برای سمت بعدی بازی اصلی.

طرفداران فوتبال در واکنش مثبت به cutouts دیگر 20,000 آن دستور داده شده است برای کمک به پر کردن می ایستد.

اما فایده ای نداشت و روز به لورکوزن wonderkid کای Havertz خود را کمک کرد تا به یکی دیگر از دو گل به سمت دور در زمان خانه امتیاز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de