در مورد آمار و حقیقت است ؟ اقیانوس اطلس را Jemele تپه متهم دوگانه فعالیت پس از تعریف روزنامه نگاری به عنوان ‘اضطراب’

محبوب مفسر ورزشی Jemele تپه به چالش کشیده شده است در رسانه های اجتماعی پس از این ادعا که روزنامه نگاران باید با هدف خدمت به عنوان disrupters جامعه – رادیکال باور است که او به نظر نمی رسد به عمل خودش است.

هیل می نویسد که برای اقیانوس اطلس به نظر می رسد در سی ان ان به افکار خود را در مورد یک گروه از خبرنگاران که در بیمار نامیده می شود به عنوان یک شکل از اعتراض پس از خود روزنامه در Philadelphia Inquirer منتشر شده در ستون ابراز نگرانی که در جریان تظاهرات می تواند آسیب ساختمان های تاریخی در این شهر است.

با توجه به سابق ESPN میزبان گروهی از روزنامه نگاران به هر حال حق به موضع برابر نظر تکه.

“روزنامه نگاری یک حرفه ای بودن دوستان است. روزنامه نگاری یک حرفه و اضطراب و” تپه گفت: این شبکه اضافه کرد که افرادی که در اتاق های خبر باید “برگزاری همه پاسخگو حتی کسانی که نشانه های ما را بررسی می کند.”

اگر چه او همکار CNN اعضا راننده سرشونو تکون دادن در توافق احساسات را دریافت کامل موشکافی در رسانه های اجتماعی.

“من فکر می کردم [روزنامه نگاری] بود در مورد حقایق و حقیقت است ؟ احمقانه, احمقانه من” شوخی یک کاربر توییتر.

دیگران استدلال می کنند که توضیحات او از روزنامه نگاری به صدا بیشتر شبیه به فعالیت.

و در حالی که تپه ظاهرا خودش می بالد در سخن گفتن حقیقت به قدرت و نه با استفاده از موقعیت خود را به دوستان او اتخاذ یک رویکرد متفاوت به کار هنگامی که او آمیخته با اوباما در کاخ سفید – دو بار.

“این یک افتخار برای دعوت به کاخ سفید در این سال برای برخی از تعطیلات, جشن,” او توییتی در دسامبر 2016 از جمله یک عکس از خودش با پرزیدنت اوباما ،

اوباما انتقاد از 2014 فرگوسن تظاهرات و شورش به نظر نمی رسد تعدیل تحسین خود را از رئیس جمهور.

مداوم ضد نژادپرستی تظاهرات در سراسر ایالات متحده را موجب تحول در بسیاری از سازمان های خبری. نظر سردبیر نیویورک تایمز استعفا داد و روز یکشنبه پس از مواجهه با واکنش شدید برای چاپ و نشر نظر قطعه توسط سناتور تام پنبه که به نام برای اعزام نیروهای نظامی ایالات متحده برای برقراری نظم در شهرهای آمریکا.

همچنین در rt.com NYT نظر سردبیر واریز میان خرید اینترنتی از انتشارات سناتور تماس برای استقرار نظامی علیه تظاهر کنندگان

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de