یک جفت از دموکرات ها در فلوریدا باید شکایت کرد به اعتصاب 2020 امیدوار برنی ساندرز از دولت اولیه رای گیری استدلال سوسیالیستی بی باک است که یک عضو واقعی از حزب خود و خواستار رای به نفع او بود باطل است.

دو تالاهاسی مردان واصل طرح دعوی در دادگاه خود در یک Leon County مدار دادگاه در روز دوشنبه خواستار ساندرز – که رسید به سر دموکراتیک بسته در هفته های اخیر – رد صلاحیت می شود از فلوریدا اولیه. به عنوان اعلام شده و مستقل آنها استدلال می کنند که سناتور ورمونت خواهد بود “interloping نادرست” و “غیرقانونی” در آینده رای گیری در ماه مارس است.

“متهم ساندرز است که به وضوح مستقل است و به وضوح نه یک دموکرات خود را تعریف” شکایت می گوید. “در حال حاضر او ‘روز کار است و به عنوان یک ایالات متحده سناتور و او همواره با افتخار اظهار داشت خدمات خود را در آن نقش به عنوان مستقل است.”

شاکیان این حق را برای خود بازیگران مارس 17 دموکراتیک ریاست جمهوری اولویت اولیه آرا برای کسانی که واقعا دموکرات نیست و مستقل و به حق این دادگاه حفاظت از حق خود برای رای برای حزب دموکرات.

در حالی که این دو شاکیان – بازنشسته مددکار اجتماعی جورج براون و سابق حامل نامه فرانک باخ – اذعان کرد که در حال حاضر خیلی دیر به ساندرز’ name جسمی زده از آراء داده شده است که بیش از 244,000 دموکرات فلوریدا در حال حاضر بازیگران در اوایل آرا توسط ایمیل آنها خواست مقامات دولتی را به کنار هر رای به نفع او و به سادگی آنها را به حساب.

همچنین در rt.com حمله رعد اسا برنی? ساندرز’ پیروزی در نوادا مانند تهاجم نازی ها در فرانسه – MSNBC کریس ماتیوز

این چالش قانونی به نظر می رسد برای حمایت کمی در میان فلوریدا, حزب دموکرات, رهبری در سازمان, مدیر اجرایی, ژوئن Peñalosa رد کت و شلوار به عنوان “مسخره است.”

“فلوریدا حزب دموکرات کمیته اجرایی رای دادند به اتفاق آرا به محل ساندرز در ایالت فلوریدا رای,” او گفت: تالاهاسی ، “آرا برای سناتور معتبر هستند و باید محسوب می شود.”

تصمیم مشابه ساخته شده پیش از سال 2016 اولیه که در آن ساندرز اجازه داده شد به نظر می رسد در دموکراتیک رای در فلوریدا در دوران اول ریاست جمهوری پیشنهاد در نظر گرفتن یک دور دوم به هیلاری کلینتون.

طرح دعوی در دادگاه موجب شده است تا سهم خود را از هیجان زده تفسیر در رسانه های اجتماعی با مردم اشاره کرد که ساندرز زمینه مناسب کارهای اداری به اجرا در دموکراتیک بلیط در ماه مارس گذشته که حزب دموکرات به نظر می رسد به تعداد برنی در میان صفوف خود حداقل قضاوت توسط وب سایت خود را.

همراه با ساندرز شکایت نام, فلوریدا, حزب دموکرات, کمیته ملی حزب دموکرات و دولت رئیس انتخابات افسر فلوریدا وزیر امور خارجه لورل لی به عنوان متهمان.

کت و شلوار می آید در حالی که عناصر میانه رو در درون حزب دموکرات – که در میان آنها مبارزات و حامیان سابق آمریکا میلیاردر و غول رسانه مایک بلومبرگ – گام تا حملات ساندرز به عنوان او می کشد پیش در این مسابقه به ثمر رساند اولیه برنده در نیوهمپشایر و نوادا و در نظر گرفتن جایگاه دوم در آیووا توسط یک تیغ نازک حاشیه. در حالی که چالش قانونی است و شانس کمی برای موفقیت در دادگاه ممکن است ارائه سناتور مخالفان با مهمات بعد از آن سه شنبه شب در طول این حزب دهم ریاست جمهوری بحث است.

همچنین در rt.com ‘حذف کل کمپین’: بلومبرگ می شود بوداده پس از به tweeting و سپس شستشو جعلی برنی به نقل از ستایش ‘هوازن’

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im