‘نه یک جرم جنایی’: پلیس می گویند هیچ اقدام بیش از سفید به زندگی ماده ” بنر پرواز بیش از لیگ برتر بازی

پلیس می گویند هیچ جرم جنایی متعهد شد توسط کسانی که در پشت “سفید زندگی از ماده” بنر که موجب خشم پس از پرواز بیش از لیگ برتر بازی بین منچستر سیتی و برنلی.

بنر خواندن “سفید زندگی ماده برنلی’, دیده می شد انتهایی هواپیما پرواز بیش از منچستر سیتی در ورزشگاه اتحاد روز دوشنبه در مدت کوتاهی پس از بازیکنان و مقامات گرفته تا به زانو در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

این حادثه موجب فوری opprobrium به عنوان به خوبی به عنوان یک حمله کوبنده در طرفداران در پشت آن با برنلی که قول داد به سیلی کسانی مسئول با عمر ممنوعیت.

برنلی فن جیمی Hepple بعد مسئولیت شیرین کاری بود اما ئی مصر در یک پیام ارسال شده on Facebook, که در آن او اظهار داشت: “من می خواهم به را این بار برای عذرخواهی… کاملا به F*CKING هیچ کس!”

همچنین در rt.com “من می خواهم برای معذرت خواهی… کاملا به f*cking هیچ کس’: برنلی فن ‘حاضر به توبه برای زندگی ماده بنر’

این در حال حاضر ظاهرا نژادپرستانه می زندگی ماده” اضافه شده Hepple شده است که در تصویر در کنار تامی رابینسون بنیانگذار جناح راست English Defence League.

با این حال پلیس در لنکشایر به دنبال بنر در حال حاضر اظهار داشت که شیرین بود نه یک جرم جنایی.

“لنکشایر پاسبانان شده است در ارتباط با Greater Manchester, پلیس هوانوردی و خدمات تاج دادستان در مورد ‘سفید زندگی از ماده” بنر بود که پرواز بیش از Etihad Stadium” گفت: رئیس سرپرست اهل پراکتر.

“پس از بررسی تمام اطلاعات موجود در اطراف این حادثه ما را به این نتیجه رسیدند که وجود دارد هیچ جرائم جنایی که فاش شده اند و در این زمان است. ما ادامه خواهد داد به کار با شرکای خود در باشگاه فوتبال و در محلی قدرت.”

همچنین در rt.com ‘رسوایی’: اعتراض ‘سفید زندگی از ماده” بنر مگس بیش از ورزشگاه به شهرستان و برنلی ستاره ها را به زانو قبل از بازی

برنلی را متعهد به ریشه کن کردن کسانی که مسئول و با کف دست زدن آنها را با ممنوعیت در حالی که کاپیتان باشگاه بن Mee گفت: پس از روز شنبه را 5-0 شکست منچستر سیتی که او احساس “شرم” و “خجالت” توسط حادثه.

برنلی فن Hepple است پس از حذف خود را در حساب های رسانه های اجتماعی اگر چه خود کارفرما هوافضا قطعات شرکت پارادایم دقت کرده و گفته است که انجام شد.

“این است که بسیار جدی گرفته شده و یک تحقیق کامل در حال انجام به حقایق و بالقوه نقض تعدادی از این شرکت برابری و تنوع و رسانه های اجتماعی سیاست” این شرکت اعلام کرد.

Hepple اعتقاد بر این است که به بخشی از جناح راست برنلی گروه فن ‘خودکشی تیم ملی’ که بنا به گزارش ها کمک crowdfund این روگذر.

بلکپول فرودگاه از جایی که ستیز پرواز در زمان خاموش کرده آن را متوقف عامل, بنر, پرواز, پس اضطراری بررسی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de