رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد ظاهرا در بر داشت آن را غیر ضروری را ضد coronavirus اقدامات احتیاطی در حالی که نظارت نظامی اخیر دریل راه خود را جدا از خود چهره-ماسک-چادری افسران ارشد.

در عکس منتشر شده توسط کشور کره مرکزی خبر, آژانس, Kim دیده می شود در یک استتار سنگر او به عنوان روزجهانی توپخانه تمرینات. با پوشیدن یک کت چرم و کلاه کره شمالی از رهبر است که آشکارا و بدون هیچ گونه محافظ دنده – در تضاد به دستیاران خود را که تمام ورزشی سیاه و ماسک های پزشکی.

وجود دارد هیچ تایید گزارش از coronavirus در hermit دولت اما نزدیکی آن به این بیماری را در کانون در چین باعث شده است تا دولت برای افزایش هوشیاری در مرز و اعمال قرنطینه اقدامات زمانی که لازم تلقی می شود.

همچنین در rt.com پیونگیانگ راه اندازی سه ‘ناشناس پرتابه’ – کره جنوبی نظامی

“همه کارگران در حال تقویت و بالا بردن آگاهی در مورد مبارزات جهانی گسترش این بیماری و پیشگیری و درمان سیاست به طوری که هیچ کس را کاهش می دهد و خود را نگهبان به دلیل شیوع بیماری رخ داده است نیست در کشور ما” KCNA گفت: در یک گزارش.

اگر واقعی عکس را علامت دوم خود را ظاهر عمومی این هفته برای نظارت بر نظامیان. کیم به همین خال خال و بدون هر نوع حفاظت صورت وقتی او را تماشا موشک آزمون در روز دوشنبه. راه اندازی آوردند و برای اولین بار توسط کره شمالی در سه ماه.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی