کره شمالی می گوید از آن استفاده می شود فوق العاده بزرگ و متعدد پرتاب موشک’ در آخرین شلیک موشک

پیونگ یانگ تایید کرده آن انجام شده و در عین حال یکی دیگر از تست های جدید “فوق العاده بزرگ چند موشک پرتاب” یک روز پس از سئول گزارش داد کره شمالی اخراج دو کوتاه برد موشک به سوی دریای ژاپن در میان مداوم دریل.

راه اندازی انجام شده در اوایل صبح روز یکشنبه رفت و بدون دردسر از رسانه های دولتی کره شمالی گزارش داد و گفت که این پژوهش به “بررسی استراتژیک و فنی” از رمان launcher که به ویژه در یک سری از آزمایشات اخیر توسط درجا کشور است.

معلوم نیست اگر رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد با حضور در تمرین را برای نظارت بر راه اندازی در فرد است.

همچنین در rt.com کره شمالی را تایید شلیک فوق العاده بزرگ چند راکت انداز’

دو کوتاه برد موشک های لعنتی خاموش راه اندازی سایت در شهر ونسن در کشور ساحل شرقی در 6.10 صبح به وقت محلی با توجه به کره جنوبی ،

موشک پرواز برخی از 230km (143 مایل) به ارتفاع 30 کیلومتری (18,6 مایل) قبل از پاشش به دریای ژاپن در خارج از توکیو منطقه انحصاری اقتصادی (EEZ).

در حالی که هنوز مطیع توقف خودخواسته در برد بلند موشک های بالستیک و آزمایش های هسته ای پیونگ اخیرا گرفته موشکی خود فعالیت تا درجه یک با روز یکشنبه آزمون تبدیل شدن به کشور چهارم در یک ماه.

همچنین در rt.com پیونگ یانگ آتش سوزی 2 کوتاه برد موشک های بالستیک به دریای ژاپن – کره جنوبی نظامی

کره شمالی در زمان 3 ماه از مهلت تست – از اواخر نوامبر تا اوایل ماه مارس – قبل از اینکه در نهایت از سرگیری راه اندازی شد. آن را پس از واشنگتن حاضر به تغییر رویکرد خود را به متوقف de-nuclearization مذاکرات به عنوان درخواست پیونگ یانگ به دنبال بخشی از لغو تحریم ها در ازای خلع سلاح هسته ای. واشنگتن اصرار دارد کره شمالی باید اول از بین بردن ظرفیت های هسته ای خود را به طور کامل قبل از هر گونه امداد می تواند در نظر گرفته شود.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de