‘طناب دار” در بابا والاس گاراژ ممکن است خوش خیم طناب توییتر صاحب نظران معتقدند نشان دادن شواهد تصویری

این ‘طناب دار’ ظاهرا حلق آویز در راننده نسکار بابا والاس گاراژ مارس واقع شده است از یک طناب استفاده می شود برای بستن درب فروس اینترنتی sleuths استدلال کرده اند با استناد به فیلم ها و عکس های ادعایی صحنه جرم.

نسکار به نام برای یک تحقیق کامل پس از یکی از والاس اعضای تیم ادعا کرد که کشف طناب دار در گاراژ خود را غرفه در آلاباما Superspeedway در آلاباما در روز یکشنبه. سیاه و سفید که هرگز شاهد تهدید طناب خود گفت که این حادثه نشان داد که ورزش به مبارزه با نژاد پرستی. اما ممکن است ساده تر و به مراتب کمتر نژادپرستانه توضیح برای اتهام جنایت نفرت.

یک ویدیو حفر شده تا از سال 2019 را نشان می دهد گاراژ #4 – غرفه مورد استفاده توسط والاس تیم در آلاباما شامل یک طناب با یک دست حلقه بود که تقریبا به طور قطع استفاده به صورت دستی راه اندازی درب گاراژ. جالب, یک عکس از همان گاراژ غرفه های گرفته شده در روز است که ادعا طناب دار کشف شد نشان می دهد که دست حلقه گم شده بود و به احتمال زیاد تا به حال شده است از برش طناب.

مفسر محافظه کار خوانده شده را علامت تاس استدلال کرد که وجود دارد “99.9% شانس” که طناب دار شد در واقع گاراژ بکشد که تا به حال شده است در فروس قبل از والاس عضو تیم تصادفا آن است. تاس اشاره کرد که آن را غیر معمول برای اشیاء بی ضرر به misidentified به عنوان نفرت نمادها. وی با اشاره به یک مثال اخیر است که در آن “nooses” در اوکلند پارک شد و بعد از آن نشان داد به ورزش ایدز است.

نتیجه گیری خود را به اشتراک گذاشته شده توسط دیگر توییتر sleuths که ساخته جانبی توسط سمت مقایسه مشکوک ‘طناب دار’.

به اندازه کافی عجیب, NASCAR جمهور استیو فلپس کاهش یافته است به بت کردن این نظریه در یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر. “من مطمئن هستم. من هیچ اطلاعاتی درباره این که” فلپس گفت: پس از اینکه از او خواسته اگر طناب دار شد “طناب است که به طور معمول شما را به جلو و پایین درب گاراژ [با].

بسیاری از استدلال کرده اند که سطح بالایی از امنیت در مسابقه تسهیلات باید اجازه می دهد تا محققان به سرعت تعیین اینکه آیا وجود دارد در واقع یک جرم مرتکب شده. اف بی آی بیرمنگام آلاباما کار در حال حاضر آغاز رسیدگی به این موضوع – و آن را ممکن است به زودی تبدیل به روشن اگر واقعا یک طناب دار و یا اگر آن را فقط یک طناب به گاراژ.

هر چه حقیقت این است که به نظر می رسد نسکار تلف زمان کمی در نشان دادن همبستگی با والاس. همکار خود را رانندگان و خدمه خود را همراهی خود را مسابقه ماشین به عنوان او آماده برای روز دوشنبه نژاد.

همچنین در rt.com توییتر در آشفتگی پس از طناب دار ظاهرا موجود در گاراژ از راننده نسکار بابا والاس

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de