‘هیچ یک از این کار در حقیقت’: Piers Morgan ریپ به گری نویل برنامه ای برای از سر گیری فوتبال فصل

با جهانی تقویم ورزشی در حال حاضر در مکث با توجه به کروناویروس همه گیر سابق pro فوتبالیست گری نویل و حرفه ای provocateur Piers Morgan بسیار متضاد دیدگاه در چگونه و چه زمانی از سر بازی.

با لیگ برتر ایران – و در واقع تمامی لیگ های فوتبال در سراسر جهان – در حال حاضر به حالت تعلیق با توجه به شیوع طرفداران فوتبال در حالت عدم قطعیت که چگونه و یا اگر کنونی فوتبال فصل می تواند تکمیل شود.

فوتبال مقامات در انگلستان بود در ابتدا مشخص شده در آوریل 3 تاریخ برای بازگشت به, اقدام, اما پس از تمدید شده است به مارس 30. اما با همه گیر بدتر و بیشتر اقدامات در حال اجرا در سراسر swathes از جامعه برای کاهش گسترش Covid-19 بسیاری از آنها نشان می دهد که آن را به نظر می رسد به طور فزاینده ای بعید است که دلیل آن می تواند از سر گرفته و با زمان کافی برای تکمیل unplayed وسایل در پیش از فصل آینده است.

همچنین در rt.com Coronavirus بحران فوتبال ارائه می دهد یک نگاه اجمالی از یک روشن تر و مساوات طلبانه آینده

یک سال به تعویق افتادن این تابستان قهرمانی اروپا برگ باز کردن پتانسیل پنجره که در آن بازی ممکن است در تئوری قادر به بازی می شود (اگر این وضعیت تلقی امن) و منجر به چیزی از یک جنگ داخلی میان انگلستان فوتبال تحلیلگران. برخی از حفظ که unplayed بازی باید برگزار شود و برخی دیگر می گویند که بهترین عمل خواهد بود به اعلام این فصل باطل و از درجه اعتبار ساقط و شروع دوباره فصل آینده است.

این تضاد در تفکر آشکار بود در رسانه های اجتماعی از شکاف بین سابق منچستر یونایتد مدافع گری نویل و تلویزیون میزبان Piers Morgan روز شنبه سابق اعلام این وسایل باید تکمیل شود و دومی خواستار فا به طور موثر لغو 2019-20 فصل است.

نوشتن در توییتر نویل پیشنهاد شده که در حال حاضر در لیگ برتر می تواند ظرف مدت کوتاهی مطابق بازی ها (تا زمانی که آن را امن برای انجام این کار) و برای متراکم فصل آینده را در یک بازه زمانی کوتاه تر.

او همچنین حمایت برای انتقال پنجره به باز باقی می ماند برای تمامیت فصل آینده به ارائه تیم با چابکی مالی و همچنین گسترش قراردادهای بازیکنان برای تحقق هر تابستان وسایل و همچنین به عنوان بسته های مالی در حال مرتب برای باشگاه که وجود ممکن است در معرض خطر از دست دادن درآمد.

مورگان هر چند موافق نیست. پاسخ دادن به نویل در توییتر گفت که بازی های متعدد بازی در timespan را افزایش می دهد خطر آسیب و تنها گزینه قابل دوام است که به طور موثر لغو شود.

همچنین در rt.com ‘تصویب message’: لیونل مسی منجر کهکشان ستاره ها دعوت طرفداران به متحد برای شکست coronavirus

او گفت که این امر می تواند “شرم” برای لیگ قهرمانان منتخب لیورپول و همچنین لیدز یونایتد که به نظر می رسد اطمینان از ارتقاء به انگلستان پرواز بالا اما این است که “بی ربط داده crisis”.

فوتبال در سراسر اروپا مقامات هنوز برای اعلام هر گونه اقدامات لازم در این زمینه اما با گذشت زمان تیک تاک تا کنون نزدیک به ماه های تابستان روشن است که یک تصمیم قطعی باید ساخته شده و ساخته شده به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im