‘هیچ کس نمی دانست Covid-19 را خاموش و مانند آن را’: Mnuchin می گوید coronavirus به نظر می رسد مانند 10 تا 12 هفته سناریو

خزانه داری ایالات متحده تا ما مطمئن به شهروندان است که coronavirus بعید است به گذشته بسیار طولانی است اما در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: هیچ کس نمی تواند پیش بینی کرده اند که همه چیز چقدر بد بود واقعا.

در میان وحشت اطراف coronavirus و فزاینده اقتصاد Mnuchin اعلام کرده است او معتقد است coronavirus است از 10 تا 12 هفته وضعیت ما شهروندان و کسب و کار باید در انتظار امداد رسانی به زودی.

صحبت به فاکس نیوز Mnuchin نشان داد که بسیار صحبت در مورد اقتصادی coronavirus بسته است انتظار می رود به حرکت از طریق کنگره در روز دوشنبه به عنوان جزئیات در حال حاضر در حال نهایی.

آن شامل کسب و کار کوچک نگهداری وام و همچنین تا 3000 $برای ما خانواده ها خواهد بود که به طور مستقیم واریز به حساب های بانکی خود را. این لایحه همچنین شامل به 4 تریلیون دلار نقدینگی به صورت فدرال رزرو برای حمایت از اقتصاد است.

همچنین در rt.com ما بحران بدهی قرار نیست اتفاق حداقل تا سال 2035. Covid-19 است که به سرعت در حال هل دادن آن نزدیک تر

“هیچ کس انتظار این را در رای دادن است که آن را انجام داد” Mnuchin گفت: از coronavirus.

او می گوید: این پول برای کمک به شهروندان و کسب و کار آن را از طریق آینده 90 تا 120 روز است و اگر آن را لازم دولت را بازگشت به کنگره برای یکی دیگر از بسته اقتصادی.

وجود دارد در حال حاضر بیش از 300 ، 000 مورد از coronavirus در سراسر جهان و مرگ و میر از این بیماری را در صدر 13,000, 340 از آن رخ می دهد در درون ما.

وجود دارد بیش از 26,000 تایید موارد این ویروس در امریکا با این تعداد افزایش روزانه و کشورهای مانند نیویورک در پاسخ با کامل در آتن و سفارشات را برای شهروندان به قرنطینه خود را در خانه های خود.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de