کنگره آمریکا سنگین وزن ها مانند آدام شیف عمیقا دچار سوء تفاهم روسیه اما نگه داشتن در هجوم مسکو از آنجا که آن را تبدیل به “سیاسی به نفع” در واشنگتن روسیه محقق استفان کوهن گفت.

“بودن بسیار مهم روسیه خوب است, سیاست در ایالات متحده” کوهن استاد ممتاز مطالعات روسیه در دانشگاه نیویورک و دانشگاه پرینستون گفت: Grayzone را هارون همسر در یک مصاحبه آنلاین آپلود در روز دوشنبه.

هیچ کس تا کنون می شود هر امتیاز برای گفتن هر چیزی خوب در مورد روسیه – و به ندرت برای دفاع از هر نوع همکاری با روسیه است.

کوهن گفت که “به لحاظ سیاسی آن را به نفع بسیاری از مردم به هم زدن روسیه” و حتی برخی از “مترقی” حزب دموکرات نامزد در سال 2020 ریاست جمهوری استخدام لفاظی است که دشمن به سمت مسکو است.

آن را تبدیل به یک زندگی به سبک آمریکایی را سرزنش روسیه زمانی که چیز اشتباه است. البته گاهی اوقات روسیه مقصر است اما نه تمام وقت. و در عین حال که تبدیل به بخشی از گفتمان ما.

همچنین در rt.com استیضاح: دموکرات ها گریه ‘دیکتاتور” در حالی که تیم مغلوب ساختن پیشی جستن گریه انتخابات دخالت’

آمریکا حزب دموکرات را رهبری استیضاح مدیر نماینده آدام شیف شده استناد روسیه بسیاری در طول محاکمه در سنا است. دموکرات ها می خواهند به سرنگونی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چرا که آنها معتقدند او به طور خلاصه به حالت تعلیق کمک های نظامی به اوکراین در حالی که تلاش برای فشار کیف به بررسی معاملات خود را رئیس 2020 رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و پسرش شکارچی. ارسال سلاح به اوکراین در خدمت امریکا را “مطیع علاقه ناشی روسیه توسعه طلبی,” شیف استدلال کرد.

کوهن گفت که حمل و نقل سلاح برای کیف را به طور موثر میزان برای آمریکا تبدیل آن به عقب بر رهبر اوکراین ولدیمیر Zelensky تلاش برای حل و فصل مناقشه با روسیه از طریق صلح آمیز است. در عوض او فکر می کند واشنگتن باید تمرکز بر تشویق همسایگان به مذاکره کنند.

“اگر Zelensky کامل آمریکا حمایت خود را از مذاکرات صلح با پوتین – کمک خواهد کرد که او را از بسیاری.”

همچنین در rt.com ‘بمب’ و یا هیچ چیز برای دیدن اینجا ؟ لذا سر و صدا برای بولتون استیضاح شهادت به عنوان مقاله ادعا می کند مغلوب ساختن پیشی جستن-اوکراین نشخوار-pro-موجود

صحبت در طبقه سنا شیف متهم کرد مسکو از تلاش برای تضعیف ایمان به دموکراسی و نهادهای دولتی در سراسر جهان است.

کوهن استدلال کرد که کنگره misunderstands چه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در واقع “می بیند که خود تاریخی ماموریت” و آن است که تقریبا مخالف چه شیف نسبت به او.

با توجه به محقق پوتین رئیس جاه طلبی است “برای بازسازی روسیه از فاجعه به آن کاهش یافت و در 1990s” پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی.

آخرین چیزی که پوتین می خواهد بی ثباتی است. او در تلاش برای ساخت اقتصاد در خانه و روابط اقتصادی با کشورهای خارج از کشور به دلیل او می بیند که به عنوان یک راه برای مدرن روسیه است.

روسیه محقق گفت که مسکو در حال حاضر با تمرکز بر روابط با چین اما پوتین می خواهم به خوبی روابط تجاری با اروپا و آمریکا و همچنین.

“این تصور که او می خواهد به پرورش و اختلاف در کشور است که با او می خواهد آنچه که او خواستار ‘نوسازی روابط تجاری است که فقط جهل بخشی از Adam Schiff. چون شیف اجرا می شود دهان او زیادی در مورد روسیه ما را وادار به شنیدن این نوع از جهل و… که غالب بخش بزرگی از سیاست گذاران در واشنگتن است.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی