شما در حال مغلوب ساختن پیشی جستن دوستان! برنی و بلومبرگ در

میلیاردر مایک بلومبرگ پس از رفتن سوسیالیستی سناتور برنی ساندرز او را متهم بودن در لیگ با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پس از یک ویدیو پدید آمده سابق شهردار نیویورک صحبت disparagingly در مورد کشاورزان است.

“برنی جدید Bro… دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” به بلومبرگ کمپین blared روز دوشنبه متهم ساندرز کمپین با استفاده از “همان حملات و تاکتیک” در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات به عنوان حزب جمهوری خواه رئیس جمهور.

“مایک در این مسابقه به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و او نامزد حزب دموکرات که می توانید که انجام می شود. این کمپین را بیکار نشستن نیست و اجازه می دهد این غلط حملات به ایستادن بدون پاسخ” گفت: بلومبرگ است مدیر کمپین کوین Sheekey.

ساندرز در پاسخ با ارسال یک عکس از بلومبرگ و مغلوب ساختن پیشی جستن و لذت بردن از یک بازی گلف با هم.

“آقای بلومبرگ مثل هر کس دیگری حق دارد به اجرا برای رئيس جمهور. او نه حق دارند به خرید ریاست جمهوری” او توییتی در اوایل.

یک فن ساندرز به سرعت اضافه شده یک مجموعه عکس از ایسنا در این شرکت از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به خوبی به عنوان Ghislaine ماکسول – نزدیک ترین وابسته از اواخر پدوفیلیا سرمایه جفری اپستاین.

Briahna شادی خاکستری ساندرز کمپین دبیر مطبوعاتی نام در بلومبرگ بیانیه ای گفت که آن را “عجیب و غریب” از آنها به “تبلیغ 100 ٪ دقیق توییتهایی خواستار بلومبرگ برای خود تعصب است.”

خود توصیف “میانه رو” دموکرات پاسخ با الگوهای رفتاری متهم “برنی وارنر” بودن “سمی تر و نفرت انگیز تر از مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران است.”

ساندرز یک سناتور مستقل از ایالت ورمونت که در قفقاز با دموکرات ها نصب شده قوی مردمی مبارزات انتخاباتی در سال 2016 – تنها برای دیدن این حزب تاسیس پرتاب وزن خود را پشت سر هیلاری کلینتون ، “برنی Bro” یک اصطلاح کلینتون با استفاده از به هم زدن ساندرز حامیان آن.

به عنوان ساندرز 2020 کمپین ساخته شده قوی در هر دو آیووا و نیوهمشایر بلومبرگ ظهور به عنوان “dark horse” از DNC. میلیاردر رسانه ای نجیب زاده است و در عین حال به نظر می رسد در هر یک از دموکرات اولیه آراء اما صرف شده است پرخرج به اشباع امواج رادیو و تلویزیون و اینترنت با تبلیغات است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی