Conmen که فریب خورده ثروتمند اهدا کنندگان به اهدای میلیون یورو به “ماموریت های مخفی” با استفاده از اسکایپ و سیلیکون ماسک سپس وزیر دفاع Jean-Yves Le Drian در حال محاکمه در فرانسه. یکی از متهمان حتی الهام گرفته از یک فیلم.

این گروه گفته هدفمند متعدد مارکس پس از 2015 شفاعت برای بودجه به صورت off-the-کتاب معاملات مانند پرداخت باج و یا تامین مالی عملیات های ضد تروریستی امیدوار است که این پول را بعد از آن بود مسترد توسط دولت فرانسه.

رئیس جمهور گابن فرانسوی ایدز, موسسه خیریه Sidaction و اسقف اعظم پاریس در میان بیش از 150 نفر و اشخاص که این گروه تلاش کرد و موفق به گول زدن.

همچنین در rt.com هاردکور جهادی resurfaces در فرانسه با استفاده از… اتحادیه اروپا-پرداخت برنامه تبادل دانشجویی

بیشتر نمی افتد نیرنگ اما حداقل سه مضر موفق بودند. در سال 2016 Aga Khan, رهبر معنوی مسلمانان اسماعیلی منتقل کل €20 میلیون ($22 میلیون) به لهستان و چین که از آن €7.7 میلیون نمی تواند بازیافت شود.

چند ماه بعد ترک سرمایه دار خیلی مهم Inan Kirac گفته سیمی بیش از $47 میلیون اعتقاد او خرید آزادی دو روزنامه نگار به گروگان گرفته شده در سوریه است. سومین قربانی شد نه برای عموم شناخته شده است.

این کلاهبرداران برنامه ریزی شد همان جعل با استفاده از یکی دیگر از شخصیت جعلی – که شاهزاده آلبرت دوم از موناکو که سیلیکون, ماسک, آنها تا به حال تهیه شده – اما گران قبل از اجرای آن دادستان گفت. شش نفر از متهمان در دادگاه برای Le Drian باهم و پس از آن طرح در حالی که یکی گفت: به درگیر شده اند و در طرح دوم.

همچنین در rt.com دارای گونه های برامده conman وی رونمایی جعلی روسیه-فنلاند مرز کلاهبرداری مهاجران غیر قانونی به پرداخت پول او را به عبور از آن

ادعا طراحان اصلی بودند دو فرانسه و اسرائیل در مردان گیلبرت Chikli و آنتونی Lasarevitsch که رد همه اتهامات عنوان شده علیه.

در یک جداگانه مورد Chikli شده بود محکوم به هفت سال 2015 برای defrauding چند شرکت فرانسوی یک دهه قبل است. دادگاه برگزار شد و به صورت غیابی از او فرار کرده بود به اسرائیل است. اما در سال 2017, او و Lasarevitsch دستگیر شدند در اوکراین و تحویل به فرانسه جایی که او زندانی شده است.

2015 فیلم فرانسوی ‘Je Compte سور Vous’ بر اساس Chikli را در ولگردی و قانونی شکنی از swindling پول توسط نما به عنوان یک اجرایی و سفارش شرکت کارکنان در اطراف. این یک نوع از کسب و کار خانواده است که او انجام شده با برادر خود شمعون.

همچنین در rt.com “شما بچه ها درخشان هستند’: بذله گو Joaquin Phoenix عاشق شدن pranked با YouTubers نما به عنوان گرتا Thunberg

در سال 2010 زمانی که Chikli شد و در حال حاضر بدنام اما در عین حال باید یک محکومیت کیفری او در مصاحبه ای گفت: “شما هم به هدیه و یا شما نمی آن را مانند بازیگران معروف. وقتی که می آید به من می گویند که من یک هدیه است.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی