هیچ المپیک تابستانی برای ورزشکاران چیست ؟ RUSAF چهره اخراج از جهان دو و میدانی

روسیه دو و میدانی تیم ممکن است ممنوع از آن دوم بازی های المپیک تابستانی در حال اجرا پس از دو و میدانی یکپارچگی واحد (AIU) توصیه می شود اعمال تحریم های شدید در فدراسیون دو و میدانی فدراسیون (RUSAF).

AIU هیئت مدیره راضی نبود با توضیحات ارائه شده توسط RUSAF بیش از اتهام دستکاری و جعل سند در ارتباط با دوپینگ مورد نقره بالا جهنده Daniil لیسنکو.

ادامه مطلب: ‘آنچه شما باید انجام دهید برای محافظت از ما؟’ بالا رفتن قهرمان جهان Lasitskene ضربه شلاق در ورزش کارفرمایان

در بیانیه منتشر شده در چهارشنبه, AIU گفت: این فدراسیون موفق به حضور “هر گونه مواد و یا شواهدی که [هیات مدیره] ادعا پاسخ AIU مورد برابر آن,” اصرار دارد که RUSAF مقامات اسناد جعلی در تلاش برای سرپوش گذاشتن بر لیسنکو مورد.

AIU هیئت مدیره می یابد و این تاسف بار است که در صورت روشن و قانع کننده شواهد RUSAF انتخاب کرده است نه به اعتراف به اعمال و حذفیات از کارکنان مدیران و نمایندگان RUSAF که برای آن در قبال مبارزه با دوپینگ قوانین” بیانیه گفت.

داشتن ارزیابی RUSAF را توضیح AIU توصیه می شود حفظ تعلیق مجاز خنثی ورزشکار (ANA) روند به این معنی است که روسیه ورزشکاران نمی قادر خواهد بود برای شرکت در رویدادهای بین المللی حتی در یک وضعیت خنثی.

این واحد همچنین پیشنهاد اعمال “شدیدترین ممکن است” اقدامات از جمله لغو RUSAF جهانی دو و میدانی عضویت.

AIU هیئت مدیره ساخته شده است با توصیه به جهانی دو و میدانی شورای برای حفظ تعلیق مجاز خنثی ورزشکار (ANA) روند تا زمانی که اتهامات در نهایت تعیین می شود و اگر این اتهامات را تایید کرد, به نظر تحمیل شدیدترین عواقب احتمالی از جمله با توجه به اخراج RUSAF از عضویت جهانی دو و میدانی.”

همچنین در rt.com ‘درخواست آرمسترانگ Gatlin & کلمن’: روسیه قهرمان پرش ارتفاع Lasitskene می گوید USADA رئیس به ‘سازمان دیده بان زبان خود را پس از تماس برای بان کی مون

اگر مشکل حل نشده و رقبای روسیه ممنوع از دریافت حتی یک وضعیت خنثی آنها می تواند دست های آینده بازی های المپیک توکیو با وجود داشتن یک پاک دوپینگ رکورد.

سه بار جهان بالا پریدن قهرمان ماریا Lasitskene است که در میان کسانی که می تواند منع از دومین روز متوالی, تابستان بازی ها به عنوان چهار سال پیش کل فدراسیون دو و میدانی تیم ملی ممنوع شد از ریو رویداد با توجه به یک پتو ممنوعیت وضع شده بر این تیم بیش از اتهام دوپینگ نقض.

RUSAF که انتخاب رئيس جمهور جدید خود را در فوریه 28, باید کمتر از پنج سال به صرفه جویی در ورزشکاران روسی از امکان المپیک ممنوعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی