‘هیچ پاره ای از شواهد’: ایران به خواسته های ما ارائه مدرک از نفت عربستان حملات ادعا می کنند پس از انتشار گزارش سازمان ملل متحد

تهران ناودان ما برای استفاده از گزارش اخیر سازمان ملل متحد به فروختن آن نفت عربستان حمله ادعای متهم واشنگتن از “محکم در هر استراو” به این اتهامات در حالی که گزارش خود را بر اساس لرزان فرضیه.

“تنها چند ساعت پس از حمله عربستان تاسیسات نفتی در 14 سپتامبر سال 2019 ایالات متحده baselessly نسبت داده و آن را به ایران, اما شکست خورده است و تا کنون به ارائه هر گوشه ای از این شواهد است. در حال حاضر آن را چنگال در هر کاه به ظاهر اثبات آن اتهام,” ایران ماموریت سازمان ملل متحد اظهار داشت: در روز شنبه در پاسخ به ما ماموریت دو برابر را در کاخ سفید ادعا می کنند که ایران تاکنون در 14 سپتامبر دوقلو حمله عربستان غول نفتی آرامکو امکانات در بقيق و Khureys.

همچنین در rt.com عربستان سعودی خواسته روسیه به کاوشگر آرامکو نفتی حمله مسکو را محکوم خواهد کرد اگر به ایران را بر عهده دارد – پوتین

این حملات که به طور خلاصه مختل عملیات بقيق روغن گیاهی – بزرگترین روغن پردازش تسهیلات در جهان شد ادعا کرد که توسط القاعده و شورشیان درگیر در 5 سال-جنگ طولانی با رییس جمهور Abdrabbuh منصور هادی با حمایت ائتلاف به رهبری عربستان سعودی. بلافاصله پس از این حملات صورت گرفت آمریکا با اشاره انگشت در تهران و نه انتظار برای هر ماموریت حقیقت یاب ارسالی به سایت.

اظهار نظر در به تازگی منتشر شده سازمان ملل در یمن پنل گزارش که به این نتیجه رسیدند که دادگاهی شد “بعید” مسئول بمب گذاری پس از این عملیات بود و بیش از حد “پیچیده” و “برآورد” طیف وسیعی از سلاح شبه نظامیان ظاهرا در اختیار خواهد و نه اجازه داده اند برای این راه اندازی از خاک های شورشی برگزار ایالات متحده ماموریت بازیافت آن اتهامات فریم یافته های این گزارش به عنوان یک نتیجه گیری.

“ایران حمله عربستان تاسیسات نفتی در سپتامبر 14, 2019. آن را یک حمله نه تنها در برابر یک دولت مستقل اما در مقابل اقتصاد جهانی و همچنین” توجه داشته باشید صراحت متحده است.

شلیک تهران با اشاره به این که “هیچ چیز در این گزارش تایید ما دادند که در حال حاضر رد شده توسط ایران است.”

این گزارش با نام ایران به عنوان مقصر در این حملات است. کارشناسان اعتراف کرد که آنها یک فرصت برای دیدن باقی مانده از سلاح های که گفته می شود آمار امکانات دست اول در صحنه بودند که بخشی از تمیز کردن با ریاض در آن زمان آنها وارد شده است.

همچنین در rt.com حوثی های یمن می گویند آنها حمله عربستان غول نفتی آرامکو فرودگاه و دیگر ‘حساس’ اهداف

“لازم به ذکر است که این پنل را نمی بینم هر گونه باقی مانده از سیستم های سلاح در سایت در بقيق و Khureys به عنوان کسانی که در حال حاضر حمل و نقل شده به ریاض در زمان بازديد در 20 و 21 سپتامبر 2019,” در این گزارش آمده.

علاوه بر آن کارشناسان furher اذعان کرد که در حالی که آنها بر این باورند که این حمله مشخص نشده بود انجام شده توسط حوثی ها “حملات دیگر با استفاده از همان سلاح های انجام شده به نظر می رسد راه اندازی شده است از یمن.”

پانل نکرد یا که حوثیها شده است می تواند در واقع در پشت دوقلو اعتصاب و اشاره کرد که “در نظریه حملات نیز راه اندازی شده است توسط نیروهای حوثی یا از داخل عربستان سعودی از خاک کشورهای دیگر و یا حتی از دریا و یا هوابرد راه اندازی سیستم عامل” اما به نام این سناریو “بسیار بعید است.”

ایران ماموریت گفت که ما توجه داشته باشید “نشان دهنده یکی دیگر از دروغ های علیه ایران” با این استدلال که نیروهای عظیم ساخت انجام شده به بهانه “تهدید ایران,” همراه با واشنگتن را “ماجراجویی نظامی” و “بی سابقه جریان پیچیده آمریکا سلاح” برای منطقه تبدیل شده است که این “منبع اصلی بی ثباتی و ناامنی در خاورمیانه است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im