نه جدی – را که مجسمه! Mashable جهش در DIY مجسمه-سرنگونی ارابه موسیقی با حرکت چگونه به ویدیو

Mashable اتحاد پیوست رو به رشد و نگران کننده – کر از نفوذ صدای اصرار آمریکایی ها برای سرنگونی “نژادپرستانه” مجسمه های خود را ارسال cutesy و در عین حال دقیق چگونه به ویدیو با بهر سلب مسئولیت حقوقی.

خروجی پست شده در ویدئو با عنوان “چگونه به پایین نژادپرستانه مجسمه” در روز چهارشنبه ظاهرا تصمیم گیری در برخی از نقطه به تغییر نام آن “چگونه به *فرضی* خراب کردن یک نژادپرست مجسمه” – شاید در مشاوره از وکلای آن. کلیپ ویژگی های مشاوره از باستان شناس سارا Parcak که دقیق “اعلام خدمات عمومی” چگونه به “خیال” را در پایین هرم رفت و ویروسی در اوایل این ماه.

توضیح داد که “بسیاری از چهره های تاریخی بدون در نظر گرفتن میراث خود بودند لعنتی خیلی نژادپرستانه,” Mashable خبرنگار مورگان آواز winkingly میاد تظاهر کنندگان که – ظاهرا قادر به متقاعد کردن خود و شوراهای شهر به حذف “نژادپرستانه” مجسمه – “[در زمان] امور به دست خود” را پایین آورده و متخلف آثار خود را دارند.

بدیهی است که ما به شما می گویم به ارتکاب هر گونه جنایت و ما نیز می توانم به شما بگویم که برای محو کردن هر گونه ملک,” آواز می گوید: smirking. “اما ما فکر این امر می تواند جالب به نگاه صرفا فرضی راه با خیال راحت به حذف یک مجسمه.”

Mashable نشان می دهد Parcak مجسمه-سرنگونی, آموزش, با, غریب, گرافیک, موسیقی خوش بین و الهام بخش عبارات. “آن را مانند یک بازی انقلابی یدک کش-از-جنگ!” او gushes در حالی که تکرار طوطی وار Parcak مشاوره به “استفاده از یک واقعا خوش آهنگ” به همراه یک عمل تاریخی خرابکاری. و مانند Parcak که به دنبال او ویروسی توییتهای با یک مقدار کمتر از ویروسی سلب مسئولیت تماس خود را قبل از پست “کاملا فرضی” و ترغیب خوانندگان به جلو و پایین یادبود واشنگتن آواز مقالات بیش از جبرا جنایی (و رک و پوست کنده خطرناک) طبیعت عمل می کند او می گوید با زبان-در-گونه جملات فرار.

همچنین در rt.com ‘استفاده از زنجیر نیست طناب’: باستان شناس آتش خشم پس از ارسال مشاوره در مورد چگونه به جلو و پایین نژادپرستانه obelisks’

شما واقعا نمی خواهید به زیر سرنگونی مجسمه,” آواز, تنش معمولی ذکر معترض در Portsmouth, Virginia بود که “به شدت مجروح” هنگامی که بخشی از یک مؤتلفه مجسمه سقوط بر روی سر خود را در اوایل این ماه. کریس سبز یک جوان سیاه پدر دو ظاهرا خود را صرف گذشته آگاهانه لحظات تلاش برای گله همکار معترضان از راه سرنگونی مجسمه تنها برای نزدیک بود کشته شده توسط آن خود را flatlining دو بار در آمبولانس با توجه به همسرش. پس از اوباش خشمگین با حمله به ندرت با مجسمه ایمنی قبل از هر چیز در ذهن خود آینده ضرب و جرح بر روی این جاندار ستمگران هستند احتمال بیشتری برای شبیه غوغا که تقریبا کشته سبز از دقت رسم روش تعیین شده توسط Parcak. به عنوان انرژی از نزدیک به یک ماه از اعتراض علیه نژادپرستی و خشونت پلیس به طور فزاینده ای reoriented به سمت vaguer مفهوم “نژادپرستی نظاممند” و لغو پلیس به طور کامل آن را روشن iconoclasts فقط گرفتن گرم.

همچنین در rt.com خرابکاری است که پاپ در حال حاضر: Popular Mechanics زیر آتش علمی-دوستانه مشاوره در مورد چگونه برای سرنگونی مجسمه’ و نه کسی صدمه دیده است

همانطور که برای “تمام کسانی که بر این باورند که از بین بردن مجسمه ها نیز از بین می برد تاریخ” – ارائه شده در این کلیپ توسط تنها به دنبال سه نفر از فربه مردم سفید چادری در کلیشه ای redneck لباس – خوب نیستند باستان شناسان پس چه می دانید ؟ اگر این مجسمه “دلالت سفید برتری و هیچ چیز دیگری” را به عنوان Parcak ادعای آنها تعلق در موزه ها که در آن مناسب بافت تاریخی می تواند ارائه شده است.

قرار دادن یک موزه-نوع پلاک در کنار مجسمه در محل است که ظاهرا نه مناسب سازش اما ضربه زدن آن را بیش از است. چه کسی می دانست ؟

آواز نتیجه تصویری با یک پوزخند بخشنامه: “شروع آن دادخواست را دریافت و آنها را به شورای شهر. اما اگر همه چیز با شکست مواجه, bottoms up, کودک!” احتمالا بیننده در حال حاضر بخوانید Vice.com’s راهنمای دستی برای پیدا کردن نزدیکترین “نژادپرستانه” بنای تاریخی در bookmarked مرکز قانون فقر جنوب نقشه و سوار در جاده به تبدیل شدن به یک واقعی زندگی تاریخی خرابکاری.

همچنین در rt.com معاون ترویج SPLC ‘نفرت نقشه’ از مؤتلفه بناهای تاریخی. این امر منجر به خشونت قبل از

اما کارشناسان می گویند که پیشرفت. با توجه به Parcak این است که “آغاز فراگیر تر و استقبال نسخه از امریکا است.” و که می تواند ایستادن در برابر که ؟ گذشته از یک مجسمه که واقعا نیاز به سرنگونی است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de