هند بیش از قادر به دست زدن به خود مسائل و هر گونه خارج از دخالت در امور آن نامناسب است و ناخواسته-برای هند معاونت است گفت: به عنوان پارلمان اروپا آماده به بحث در هند قانون تابعیت.

معاون رئیس جمهور شری M. Venkaiah Naidu را رد کرد و تمام تلاش های قدرت های خارجی به سخنرانی دهلی نو خود را در آن سیاست داخلی در یک رویداد در روز دوشنبه. خواستار چنین تلاش های “کاملا برای ناخوانده و بی جا” Naidu گفت که تصورات غلط در مورد این لایحه در حال ریشه در “ناکافی دانش و درک کافی” از قانون است.

Naidu گفت که بسیاری در غرب تا به حال داده نشده نوپای دموکراسی بسیاری از شانس بازگشت در سال 1947 زمانی که هند استقلال خود را از بریتانیا اضافه کرد که این کشور ثابت شده است که منتقدان اشتباه است.

“در حالی که ما قادر به پرداختن به مسائل داخلی ما به عنوان گواه بیش از 70 سال گذشته اجازه دهید دیگران این کار را در حوزه های مربوطه خود را”

در آشکار ضربه تند وشدید زدن در منتقدان از راه PM نارندرا دولت به کار گرفته شده تظاهرات توده ای که گریبانگیر این کشور پس از تابعیت متمم قانون (CAA) تصویب شد در ماه دسامبر Naidu گفت که به اندازه کافی وجود دارد “فضا” در هند دموکراسی “بیان تفاوت ها و dissents هر زمان که موجه باشد.”

هر چند Naidu نیست نام کسانی که مجبور بینی خود را در هند در امور ملامت بود به احتمال زیاد با هدف پارلمان اروپا یکی از کلیدی ترین نهادهای اتحادیه اروپا به نمایندگی از مردم زندگی در بلوک 28 عضو-متحده است.

پارلمان اروپا به بحث شش قطعنامه در قانون تابعیت در روز چهارشنبه از آن پنج مخالفت با این لایحه و یک پشت این قانون است اما خواستار یک کاوشگر به “استفاده بیش از حد از زور توسط نیروهای امنیتی” در برابر معترضان.

همچنین در rt.com هند نیست ‘مذهبی’ دولت مانند پاکستان و امریکا, وزیر دفاع ادعای

یکی از این قطعنامه که در خدمت حمایت از 751 عضو بدن 559 اعضای توصیف این قانون به عنوان یک “در راه تابعیت مشخص می شود در هند و تنظیم شده است برای ایجاد بزرگترین statelessness بحران در جهان و علت بسیار زیاد درد و رنج انسان.”

دهلی نو بارها اتهامات را رد کرده است که این قانون تبعیض آمیز نسبت به مسلمانان اصرار دارد که آن را صرفا انسانی در طبیعت و سریع-آهنگ های شهروندی به اقلیت مظلوم از سه کشور همسایه با اکثریت مسلمان کشور.

در همین حال کمیسیون اروپا هیئت به هند به نظر می رسد فاصله خود را از آنچه که انتظار می رود برای تبدیل شدن به یک گرم MEP بحث است.

“پارلمان اروپا یک نهاد مستقل مستقل در این سازمان کار خود و در مذاکرات آن را,” هند نعناع روزنامه به نقل از یک فرد آشنا با این موضوع عنوان کرد و گفت: در روز دوشنبه که اضافه شده است که “نظرات بیان شده توسط پارلمان اروپا و اعضای آن را نمایندگی موضع رسمی” اتحادیه اروپا.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی