هیچ دور, هیچ کلاس وزن بدون قفس: وحشیانه, لهستانی bareknuckle MMA بازده با زنان اولین جلسه (تصویری)

اگر مخلوط هنرهای رزمی است چند بیش از حد بسیاری از قوانین برای سلیقه شما شاید وقت آن است که یک نگاه به سمت جدید لهستانی مبارزه لیگ Wotore – عجیب و غریب خشونت آمیز ترکیبی MMA bareknuckle بوکس و بله, کشتی سومو.

Wotore حملات نمی تواند خیلی متفاوت تر در مقایسه با زمانی که به آن MMA ،

برای یک وجود دارد. وجود ندارد حتی هر دور. وجود دارد هیچ کلاس های وزن است. دعوا را ادامه دهید تا زمانی که یک برنده است.

خوشبختانه با توجه به آرسنال که هر جنگنده مجاز به استفاده در ورزش را تسخیر دعوا نمی اغلب اقدام برای بسیار طولانی است.

Wotore دعوا را در داخل یک حلقه دایره ای است که هیچ مانعی مانند یک قفس به نگه داشتن جنگجویان محصور شده – شما حتی می توانید ضربه سر حریف خود را.

در واقع Wotore چه مخلوط هنرهای رزمی نیست و به نظر می رسد که مبارزه با طرفداران در حال خوردن آن است.

این سازمان برگزار می شود دوم آن-تا کنون مسابقات در روز شنبه در کاتوویتس, با, لهستانی, MMA کهنه کار مایکل پاسترناک triumphing علیه سه نفر از مخالفان در یک شب به ادعای تاج قهرمانی.

مبارزه کارت نیز برجسته اولین زنان کشمکش در Wotore تاریخ به عنوان Klaudia Sygula پیروزی برابر Karolina Sobek با پاشنه قلاب ارسال دو و نیم دقیقه به مبارزه با.

برنده مسابقات پاسترناک همچنین موجب ویرانی برخی تسلیم برنده, ضرب و شتم Kacper Miklasz توسط Brabo چوک در مسابقات نهایی.

تا حد زیادی محبوب ترین وسیله پیروزی هر چند خوب قدیمی از مد افتاده زمین n’ پوند با آزادتر قوانین (که اجازه می دهد تا headbutts همراه با اعتصابات زانو و آرنج) تهیه مبارزان طیف وسیعی از گزینه های جدید را از بالا کنترل موقعیت است.

همچنین در rt.com از قرن 18 به این روز: درک جهان بی رحمانه از bareknuckle بوکس

آن باقی مانده است دیده شود که آیا این تازه بدوران رسیده لیگ مبارزه می توانید پیدا کردن جای پای خود را در حال حاضر مربا بسته بندی شده مبارزه با تقویم ورزشی. 2019 شاهد افزایش محبوبیت برای bare-knuckle بوکس (چیزی که Wotore شامل در آن قوانین) اما شاید صحت مقایسه خواهد بود به Vale Tudo روز bare-knuckle مبارزه با آن ثابت می شود پیشرو به مخلوط هنرهای رزمی به عنوان ما امروز می شناسیم.

ارتقاء است که انتظار می رود اعلام جزئیات سومین رویداد قبل از اینکه طولانی است. قضاوت توسط واکنش به دوم خود را به نظر می رسد مانند آن خواهد شد که بیش از چند جدید چشم ثابت به آن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de