هیچ دلیلی برای استراحت: مرکل هشدار آلمانی ها که مستند نخواهد بود برداشته به عنوان Covid-19 عفونت افزایش می یابد

آنگلا مرکل خواسته است تا آلمانی ها به ادامه همکاری با سراسر کشور shutdown با هدف متوقف کردن بیماری همه گیر کوروناویروس با این استدلال که تعداد زیادی از روزانه عفونت بدان معنی است که این اقدامات باید در محل باقی می ماند.

در یک پادکست هفتگی آلمان صدراعظم تشکر ملت مطابق با گوشیهای خاموش کردن غیر ضروری و فعالیت و همچنین به صورت زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل اما گفت که این کشور هنوز یک راه طولانی از بازگشت به حالت عادی.

“من باید از شما بپرسم به بیمار. متاسفانه روزانه تعداد از عفونت های جدید هنوز به ما هیچ دلیلی برای استراحت قوانین,” او گفت: بدون تعیین زمانی که خاموش کردن ممکن است در نهایت.

او رئیس ستاد Helge براون گفت: رسانه ها در روز شنبه که اقدامات نخواهد بود کاسته قبل از حداقل مارس 20.

همچنین در rt.com آلمان Covid-19 موارد پرش از 5700+ در یک روز با مرگ و میر بالا 55

مرکل که هنوز در قرنطینه پس از آمدن به تماس با دکتر, آلوده با Covid-19 اشاره کرد که تعداد موارد جدید در آلمان تقریبا دو برابر هر 5.5 سال. اگر چه تعدادی از عفونت های جدید کند شده است پس از شروع شیوع او تاکید کرد که این کشور در نظام سلامت هنوز در خطر خطرناکی سبب شیوع.

آلمان به ثبت رسیده 6,294 جدید موارد بر اساس آخرین آمار و ارقام منتشر شده توسط موسسه کخ رابرت آوردن مجموع در سراسر کشور به 48,582. این بیماری تنفسی را کشته است 325 نفر در آلمان پس از همه گیر آغاز شد و بیش از دو ماه پیش در ووهان چین.

این کشور توقیف مدارس و مغازه ها و رستوران ها و اماکن عمومی در تلاش برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

همچنین در rt.com آلمان نقش رولت روسی با Covid-19 استقبال از آوارگان در معرض خطر عفونت مناطق

تعداد موارد تایید شده در کشور است که در میان بالاترین در اروپا تنها با ایتالیا و اسپانیا گزارش ، آلمان دیده شده است به عنوان یک ناهنجاری اما به دلیل پایین شگفت آور مرگ و میر در مقایسه با زمانی که به کشورهای دیگر.

عفونت در سراسر جهان پیشی گرفته 600,000 روز شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز با مرگ و میر بیش از 28,000.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im