‘هیچ سوال” ما در جنگ سرد 2 با چین – سناتور فلوریدا

آمریکا “مطلقا” درگیر در یک جنگ سرد جدید با چین سناتور فلوریدا, ریک اسکات اعلام کرد که پکن از “توطئه سلطه بر جهان.” در همین حال واشنگتن ضد چین موضع می رود تمام راه را به کاخ سفید است.

صحبت به نشان می دهد بحث میزبان هیو هویت در جمعه فلوریدا جمهوری خواه ناودان پکن را از دست داده و coronavirus همه گیر و سیاست های اقتصادی. پرسید که آیا روابط بین دو ابرقدرت بود وارد یک “جنگ سرد 2” فاز اسکات پاسخ داد: “کاملا.”

“هیچ تردیدی در مورد آن,” او گفت:. “آنها برای سلطه بر جهان. آنها را به شغل ما آنها را به ما تکنولوژی آنها قرار دادن مردم در زندان برای خود دین است.”

“درک می کنم شما باید یک دشمن” او ادامه داد. “آنها یک دشمن. آن را به نام کمونیست چین است. آنها در اینجا برای کمک به ما،”

اسکات به نام پکن تصمیم به هشدار سازمان بهداشت جهانی درباره Covid-19 شیوع در ووهان تا ژانویه “عمدی” و پیشنهاد تحریم از چینی ساخته شده محصولات تا شرق آسیا ابرقدرت برگزار می شود “پاسخگو باشد.”

این Floridian نماینده مجلس که نشسته در سنا نیروهای مسلح و کمیته امنیت داخلی آن به نام برای ما به تحریم چین “برای نقض هنگ کنگ استقلال است.” چین از سوی دیگر متهم کرده است که ما به عمد نادرست اعتراض در نیمه مستقل شهرستان دولت.

همچنین در rt.com مالکیت خصوصی: سناتور آمریکایی پرده قانون برای محافظت ‘ Covid-19 واکسن از پکن ‘سرقت و خرابکاری’

اسکات ضد چین broadsides هستند که تفکرات یک جمهوری خواه جنگ-شاهین. به جای آنها نشان دهنده اجماع رو به رشد در ایالات متحده با اسکناس تهدید پکن با تحریم معرفی شده و تعدادی از حزب جمهوری خواه گفت: آنها شکایت خواهد کرد چینی دولت برای آن اتهام نقش در بیماری همه گیر کوروناویروس. که به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است مواج در چین در طول همه گیر نشان می دهد که Covid-19 پخته شده بود تا در یک آزمایشگاه و تهدید به “قطع کامل ارتباط” با پکن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن انفجار به احتمال زیاد هذلولی اما خط رسمی که از کاخ سفید به همان اندازه غیر قابل انعطاف. در سند سیاست ترسیم آن رویکرد استراتژیک به چین, کاخ سفید این هفته نشان داد اساسی”ارزیابی مجدد چگونه ایالات متحده می داند و در پاسخ به رهبران جهان در پرجمعیت ترین کشور است.”

متهم چین از “درنده شیوه های اقتصادی” و “بدگویی رفتارهای” که تضعیف امنیت ملی در این سند اعلام کرد که آمریکا در حال حاضر درگیر در “دراز مدت استراتژیک رقابت” با پکن و شرق نظامی خود را نسبت به این مسابقه و در جهت حمایت از آن “متحدان منطقه ای آمریکا و شرکای” در اقیانوس آرام. و همه این ها در بالای پنتاگون اولویت چین به عنوان یک دشمن در سال 2018 است.

همچنین در rt.com ما با تکنولوژی غول هنوز انجام کسب و کار با لیست سیاه شرکت های چینی تحقیقات شرکت ادعا می کند

پکن پاسخ, در ضمن, شده اند زیرکانه. در هنگ کنگ این به دنبال به تصویر کشیدن ما به عنوان دخالت در امور آن و درگیری بین معترضان و سرزمین اصلی مقامات به عنوان یک موضوع داخلی. پس از شیوع کروناویروس چین تهدید کرده است که با پاسخ “دردناک” اقدامات متقابل اگر کنگره اعمال تحریم ها و یا فایل های پرونده های حقوقی. در سطح جهان به عنوان ما همچنان به مقابله با بیش از یک میلیون فعال موارد Covid-19 چین رفته است بر جذابیت های توهین آمیز, حمل و نقل, تست کیت و تجهیزات حفاظتی به کشور بدترین ضربه در اروپا است.

نظامی هر چند پکن همچنان به پمپ پول به hypersonic سلاح و هوش مصنوعی تحقیق – دو منطقه که در آن لبه در امریکا است. آن نیروی دریایی نیز نشده است منصرف توسط آمریکا گشت در دریای جنوب چین و در ادامه به دفاع از حاکمیت بیش از این به شدت مورد مناقشه دستگاه آب است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de