‘هیچ جایی ندارد!’ U-19 جام جهانی به پایان می رسد در ‘شرم آور مبارزه بین بنگلادش و هند بازیکنان (ویدیو)

بنگلادش اولین U-19 جام جهانی برنده شد خدشه دار یک جرم زد و خورد زمانی که مورد ضرب و شتم فینالیست هند صورت گرفت موضوع را با جشن از برندگان که به سرعت از روی زمینه بازی و رژه در مقابل این تیم است.

پس از skittling هند ضربه در روز قبل از آن در پتچفستروم آفریقای جنوبی و بنگلادش رفت و به بت تعقیب فقط 178 مبارزات خود را قبل از ازدواج U-19 جام جهانی.

و آنها را برنده سه ویکت و باعث کل تیم به عجله بر روی زمین بازی.

اما از نظر احساسی متهم هندی دونده و پرتاب کنندگان صورت گرفت موضوع را با جشن و شادمانی که در آنها ادعا شده برنده بازیکنان ساخته شده بود ناگوار نظرات.

ادامه مطلب: ‘شما f*cking four-eyed c*nt’: England cricket ستاره استوکس خطرات تحریم پس از بیعار بیهوده گویی در فن در آفریقای جنوبی (ویدئو)

عمل فیزیکی شد تا هند مربی Paras Mhambrey آرام رسیدگی است.

“برخی از ما پرتاب شد و عاطفی بودند ؛ چه اتفاقی افتاد بعد از این بازی بود که مایه تاسف است. من می خواهم برای تبریک هند” بنگلادش کاپیتان علی اکبر گفت: به نقل از به نقل از خبرگزاری PTI.

طرفداران خشمگین بودند در به طور معمول نجیبانه ورزشی در حال خدشه دار زشت صحنه در پایان آنچه که باید یک مناسبت به یاد ماندنی برای بنگلادش.

صحنه های توصیف شده به عنوان “شرم آور” توسط بخش از رسانه ها بودند که قاطعانه سرزنش دراز با بنگلادش بازیکنان. یک کاربر توییتر گفت: این صحنه تا به حال “هیچ جایی در کریکت”.

ادامه مطلب: استرالیا cricketing ‘پادشاه اسپین’ Shane Warne به فروش می رساند باارزش شل کلاه سبز برای bushfire قربانیان

قبل از ضرب و شتم هند در فینال بنگلادش پسران جای کسی را گرفتن میزبان آفریقای جنوبی در مرحله یک چهارم نهایی و راه اندازی خود را قبل از ازدواج تعظیم در جام جهانی کریکت نهایی با ضرب و شتم نیوزیلند در این نیمه به پایان رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de