لیورپول ‘پادشاه مصر’ محمد صلاح می گوید: او نامشخص است او در دراز مدت آینده در این باشگاه است اما برای لحظه ای لذت ببريم قرمز’ برای اولین بار عنوان قهرمانی لیگ در 30 سال.

لیورپول طعم قهرمانی در لیگ برتر عنوان با هفت بازی به فراغت در پایان ماه ژوئن است اما در نهایت دست خود را بر جایزه خود را این هفته در خشن جشن های زیر خود را 5-3 پیروزی در برابر چلسی در آنفیلد.

ادامه مطلب: طرفداران نامزدهای ستاره در لیگ برتر قهرمان لیورپول برای ‘وخیم’ Kanye West, Coldplay انتخاب

عنوان دربسته قابل توجه گذشته 14 ماه برای Jurgen Klopp را که در آنها برنده لیگ قهرمانان سوپر جام یوفا و فیفا جام باشگاه های جهان در نهایت قبل از پایان دادن به سه دهه انتظار برای بالا داخلی افتخارات.

انتگرال به موفقیت شده است صلاح 28 که نقل مکان کرد و به Merseyside از رم در سال 2017 برای پس از آن-باشگاه-ثبت هزینه اولیه £36.9 میلیون ($47 میلیون).

مصر بین المللی از سال 94 به ثمر رساند گل در 151 ظاهر برای لیورپول از جمله 19 اعتصاب در باشگاه کمپین موفق در این فصل است.

جای تعجب نیست با توجه وضعیت خود را به عنوان یکی از ترین در جهان همواره پرکار گلزنان شهرت شده است در ارتباط با پتانسیل سوئیچ به پول خارجی رقبا مانند رئال مادرید – انتقال که برجسته تلویزیون دانشمند و سابق منچستر یونایتد کاپیتان گری نویل گفت: در اوایل این سال است که او می تواند در ذهن مجسم می افتد.

تازه از لیورپول به عنوان برنده در پایان ماه ژوئن صلاح به نظر می رسد به ریختن آب سرد روی آن ایده و گفت که او امیدوار به ماندن در باشگاه “برای یک مدت زمان طولانی است.”

ادامه مطلب: رفتن Mo-کجا! صلاح می گوید: او ‘امیدوار به ماندن برای مدت زمان طولانی’ در عنوان برنده لیورپول

اما ستاره مهاجم به نظر می رسد باید خود را تغییر لحن کمی در بیشتر مصاحبه های اخیر این هفته آمریکای جنوبی ایستگاه لا FM کلمبیااعتراف به این که در حالی که او محتوا در لیورپول او مطمئن نیستید چه آینده برگزار می شود.

“من فقط می خواهم برای لذت بردن از امروز و لذت بردن از لحظه ای. هیچ کس نمی داند در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. اجازه دهید ببینیم که چه چیزی اتفاق خواهد افتاد” صلاح پاسخ داد: وقتی پرسیده شد که در مورد برنامه های خود را.

“اما در حال حاضر ما برنده لیگ قهرمانان ما پیروزی در لیگ برتر خوشحال میشم. اجازه دهید ببینیم که چه چیزی در آینده اتفاق خواهد افتاد اما من بسیار خوشحال هستم برای برنده شدن و رسیدن به آن غنائم.”

صلاح این است که تحت قرارداد در لیورپول تا تابستان سال 2023 در یک معامله این گزارش ارزش £200,000 ($255,000) یک هفته به مصر.

در ضمن یک مرد بنا به گزارش در آستانه یک حرکت از آنفیلد است مدافع Dejan Lovren کسی با آنها صلاح می برد یک دوستی نزدیک در طول زمان خود را در باشگاه.

با توجه به گزارش ها در انگلستان و روسیه Lovren نزدیک به پیوستن به روسیه قهرمانان اروپا زنیت سن پترزبورگ در یک معامله گفته می شود ارزش حدود £11 میلیون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی