‘هیچ بیماران جدید تا آزادی’: سازمان دیده بان کارکنان در اعتراض به آدم ربایی از هائیتی بیمارستان به عنوان رئیس Covid-19 طول می کشد ریشه در کشور

رئیس جراح و مدیر در یکی از هائیتی عمده بیمارستان ربوده شد در راه خود را به کار راه اندازی تظاهرات از تسهیلات کارکنان که حاضر به هر گونه بیماران جدید تا زمانی که پزشک آزاد است.

جراح دکتر جری Bitar شد ربوده شده به زودی پس از خروج از خانه خود را برای برنارد Mevs بیمارستان در پایتخت هائیتی از Port-au-Prince روز جمعه یک مدیر در این مرکز گفتگو کرد. جمعیت جمع آوری شده در خارج از بيمارستان به تقاضا برای Bitar آزادی شعار و کاهش درمان برای هر تازه واردان.

“کارکنان بیمارستان تصمیم به گرفتن هر گونه موارد جدید برای زمان حال” گفت: مدیر کارلا پوزو و اضافه کرد “ما همچنان به نگاه پس از آن در حال حاضر در اینجا.”

ربودن Bitar اجرا می شود که این بیمارستان در کنار برادر دوقلوی او می آید مانند آدم ربایی در یک افزایش شدید در کشور – فقیرترین در نیمکره غربی با توجه به بانک جهانی – با راهزنان در نظر گرفتن ساکنان گروگان گرفتند و خواستار باج پرداخت.

رئیس جمهور هائیتی Jovenel Moise التماس برای Bitar انتشار در ملی آدرس در جمعه دوبله جراح یک “کل” در جنگ علیه همه گیر و تماس با پلیس و مقامات قضایی به انجام همه در قدرت خود را برای پیدا کردن ربایندگان.

هر چند مقامات بهداشتی هائیتی را تایید کرده اند کمتر از 10 مورد از این بیماری گسترش سریع Covid-19 جاهای دیگر باعث Moise اعلام ملی اضطراری گفتن با خبرنگاران در روز پنج شنبه که مرزهای این کشور و بنادر و فرودگاه خواهد بود بسته شروع و در نیمه شب با استثنا ساخته شده برای محموله. مقامات هائیتی هفته گذشته نیز دستور داد مدارس و کارخانجات و اماکن عبادت به بستن درهای خود را به عنوان به خوبی به عنوان اعمال مقررات منع رفت و آمد به امید preempting گسترش بیشتر ویروس.

همچنین در rt.com ترس باعث coronavirus اعتیاد به مواد مخدره ممکن است کشتن قربانیان خود را سریع تر از همه گیر

کارائیب ملت در حال حاضر تنها حدود 64 هواکش با توجه به 2019 مطالعه و پژوهش در آموزش و پرورش کنسرسیوم برای مراقبت حاد در هائیتی (رسیدن به) ساخت عمده شیوع کروناویروس – که می تواند باعث شدید ذات الریه علائم مانند یک خطر خاص به جمعیت آن از 11 میلیون نفر است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im