‘بدون نیاز به IOC اگر توکیو بازی ها لغو’: قهرمان المپیک اسکیت باز سوتلانا Zhurova صحبت می کند در Covid-19 بحران

روسی, سرعت-اسکیت قهرمان المپیک و معاون دوما سوتلانا Zhurova گفت: جامعه ورزشی خواهد شد و دیگر نیاز به المپیک حاکم بر بدن اگر توکیو تابستان بازی ها در نهایت لغو شد.

2006 المپیک برنده اظهار نظر در coronavirus همه گیر است که به شدت تحت تاثیر جهانی ورزشی, برنامه ترسیم که کمیته بین المللی المپیک (IOC) باید با تدبیر و اقدامات برای میزبانی امن رویداد در توکیو در غیر این صورت خود را نشان می دهد ناکارآمدی و بی فایده.

همچنین در rt.com ‘شما نمی توانید برای همیشه لطفا برای استخدام 5000 نفر’: IOC سر توماس باخ اذعان می کند بازی های المپیک توکیو لغو خواهد شد اگر نمی شد 2021

اگر توکیو بازی در نهایت لغو شد, ما نمی خواهد نیاز به کمیته بین المللی المپیک به عنوان یک سازمان. میزبانی بازی و همکاری با میزبانی شهرستانها تنها چیزهایی که آنها در واقع انجام دهد. هدف اصلی این است که به پسند عامه جنبش المپیک. چه خواهد شد آنها مورد پسند عامه کردن اگر وجود دارد هیچ بازی ؟ ” Zhurova گفت.

بازنشسته ورزشکار در مقایسه با Covid-19 بحران به 11 سپتامبر حملات تروریستی نقطه از ایالات متحده آمریکا برای سرعت اجرای اقدامات امنیتی برای اطمینان از امن المپیک زمستانی در شهر سالت لیک در سال 2002.

همچنین در rt.com بدون تاخیر بیشتر: به تعویق افتاد توکیو بازی های المپیک لغو شود اگر coronavirus تحت کنترل 2021 سازماندهی کمیته سر می گوید:

همه ما به یاد داشته باشید تراژدی 11 سپتامبر زمانی که برج های دوقلو فرو ریخت” او گفت:, “اما وجود دارد 2002 بازی های المپیک پس از حمله تروریستی و مقامات ایالات متحده تا به حال کمتر از شش ماه به اتخاذ جدید و بی سابقه اقدامات ایمنی.

“ما متوجه است که وجود خواهد داشت اضافی تست و چک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس برای اطمینان از ورزشکاران و طرفداران ایمنی. کمیته بین المللی المپیک را یک سال به کار کردن اقدامات ایمنی.”

روز پنج شنبه رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ گفت که توکیو بازی می تواند لغو شود اگر Covid-19 است که هنوز هم یک تهدید در سال آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de