مقامات ایتالیایی اعلام زمان سه روز به عمل در یک درخواست به کاوشگر روسی بیاتلون تیم بیش سوء ظن از دوپینگ و راه آنها آن را انجام داد – در روز مسابقه اصلی – بسیار مخل Loginov اتاقی Garanichev گفت.

در اوایل صبح روز شنبه, ایتالیایی, پلیس نشان داد تا در تیرول جنوبی هتل که در آن روسیه بیاتلون تیم ماندن در طول راسن-Antholz پا از 2020 IBU قهرمانی جهان. آنها را به اجرای یک حکم جستجو برای روسیه قهرمان رشته دوگانه الکساندر Loginov و مربی اسکندر Kasperovich میان دوپینگ سوء ظن.

Loginov اتاقی Evgeny Garanichev توصیف صبح روز گیج کننده حمله که تنها چند ساعت قبل از آنها هر دو برنامه ریزی شده به اجرا در 4 x 7.5 متر رله رقابت است. تیم روسیه به شدت شک دارم که این هیچ تصادف صرف.

“این بولزانو پلیس گفت که آنها دریافت یک درخواست از IBU [بین المللی بیاتلون اتحادیه] در قرن 19 زمانی که ما تا به حال هیچ رویدادی. ظاهرا آنها تا به حال به ما راه رفتن را از طریق جنگل قبل از آنها آمد به ما در 5:50 صبح در رله های روز,” او گفت:.

همچنین در rt.com پلیس ایتالیا در جستجوی فزاینده روسیه قهرمان رشته دوگانه Loginov ساعت قبل از مسابقه

نفوذ یک پر هرج و مرج رویداد برای تیم روسیه با توجه به Garanichev و آنها نمی باید یک وکیل آنها می تواند تماس برای نظارت بر جستجو در این ساعت اولیه. افسران ایتالیایی خواهد و نه حتی خود را شناسایی. Loginov بود به خصوص اذیت تشنج از خود گوشی است که دارای همه از تماس های شخصی و اطلاعات تیم.

Loginov خواسته به قرض گرفتن تلفن خود را برای یک لحظه به تماس با همسر و پدر و مادر و شخصا به آنها اطمینان اما پلیس آن را اجازه نمی دهد. در پایان آنها حداقل توافق به او اجازه کپی کردن اطلاعات تماس اما بسیار مشکوک در مورد هر مطلب قهرمان رشته دوگانه علاقه مند بود در Garanichev گفت.

جستجو قطعا خراب کرد با تمام اعضای تیم ،

“آنها گفتند نیاز حدود 20 دقیقه اما [آنها] در واقع در زمان بیش از 90 و چپ در حدود 7:40am می باشد. ما قطعا نمی توانستم بخوابم پس از آن” Garanichev گفت.

او اضافه کرد که او سرگرم شد توسط یکی از جزئیات میان آمد ،

“تقریبا اولین چیزی که آنها انجام دادند این بود که ما تفنگ قرار داده و آنها را دور درب. من واقعا نمی دانم آنچه را که آنها در مورد” او به شوخی.

Garanichev گفت: این وضعیت یادآور 2018 دوپینگ پروب مربوط به تیم روسیه انجام شده توسط پلیس اتریش. این قسمت آمد در طول مسابقات در در Hochfilzen شامل یک جستجو انجام شده در روز یک مسابقه به پایان رسید و با تمام اتهامات عنوان شده علیه روسیه کاهش یافته است.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی