ارتش آمریکا اذعان کرده است از دست دادن یک بمب افکن/Northrop Grumman E-11A هواپیما در مرکز افغانستان است. آنها اضافه شده است که آنها را نمی یافت هر یک “نشانه” است که این هواپیما را قطع کرد.

هواپیما سقوط کرد و در شهر غزنی منطقه در روز دوشنبه. رسیدگی به این حادثه در جریان است و ارتش را با ارائه اطلاعات بیشتر در زمانی که در دسترس خود را سخنگوی ما زور در افغانستان Col. سانی لگت توییتی است.

این مقام رسمی همچنین اخراج طالبان ادعا می کند که دیگر هواپیما سقوط کرده بود در این کشور توصیف آنها به عنوان “نادرست است.” پیش از آن در روز طالبان گفت که یک هلیکوپتر نظامی ارتش رفت و در شرق کشور در مدت کوتاهی پس از سقوط هواپیما. این نیرو نمی ارائه هر گونه جزئیات حادثه به اتهام و نه آنها مشخص به آنها این هلیکوپتر متعلق.

شده است وجود دارد برخی از سردرگمی که آیا طالبان ادعا کرده اند مسئولیت سقوط هواپیما. اولیه خود را در بیانیه ای در Pushtu تنها اعلام کرد که این هواپیما رفته بود پایین.

این بمب افکن/Northrop Grumman E-11A است نظارت و ارتباطات هواپیما. فیلم از صحنه نمایش خرابه گردش شده است در رسانه های اجتماعی و عکس هایی که به نظر می رسد برای نشان دادن یک هواپیما با همان شماره سریال بوده است کشف.

ویدئوها نشان داد که پوسته از هواپیما آتش کشیده بر روی زمین است. آن را تا حد زیادی نابود شده در آتش با تنها دم آن بخش بازمانده تصادف

روزنامه نگاران محلی را ظاهرا از آن ساخته شده به صحنه سریع تر از ارتش ایالات متحده.

پکتیکا به آژانس خبری منتشر کرده است عکس ها خرابه. آنها همچنین جامعی برخی از اسناد و مدارک است که جان سالم به در سقوط هواپیما که طالبان ادعا کرده بود که حامل افسران سیا.

همچنین در rt.com نیروی هوایی ایالات متحده می گوید: “به نظر می رسد ما از دست رفته در هواپیما’ به عنوان افغانی سایتشان کشف اسناد از محل سقوط (عکس)

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su