بدون وداع با اسلحه: Pennsylvania طبقه بندی مغازه اسلحه به عنوان ‘زندگی پایدار’ کسب و کار معکوس Covid-19 ممنوعیت فروش

فرماندار پنسیلوانیا تام ولف تا به لغو تصمیم گیری سفارش همه تفنگ فروشگاه های تعطیل به عنوان بخشی از جارو ایالت محدودیت برای جلوگیری از گسترش Covid-19 اضافه کردن آنها را به یک لیست از “زندگی پایدار” صنایع.

هر چند دولت در دیوان عالی کشور حمایت کرده بود گرگ را آخر هفته گذشته پس از یک چالش قانونی ثبت شده توسط یک تفنگ مدافع حقوق ناگهانی در مورد چهره ها در روز سه شنبه فرماندار دموکرات بی سر و صدا شامل یک استثنا برای نمایندگی مجاز و فروش اسلحه در یک اصلاح لیست از کسب و کار مجاز به باز باقی می ماند در طول مستند.

“نمایندگی مجاز و فروش سلاح گرم ممکن است عمل فیزیکی کسب و کار در صورت محدود” می خواند جدید لیست, مشخص است که همه فروش باید انجام شود در فرد و در هنگام وقوع کاهش ساعت به “حداقل رساندن تعاملات اجتماعی و تجمع افراد است.”

این حرکت به نظر می رسد در خط با نظر مخالف ارائه شده توسط پنسیلوانیا دیوان عدالت دیوید Wecht که رقابت هفته گذشته حکم در حمایت از اجرایی سفارش حاکی از آن محروم شهروندان یک حق تضمین شده در قانون اساسی.

در نظر من این است که وقت را بر فرماندار به برخی از شیوه کمک هزینه برای شهروندان ما برای ادامه به ورزش این حق در قانون اساسی.

در حالی که واژگونی شد مورد ستایش قرار داد توسط یک وکیل برای سلاح گرم سیاست ائتلاف که آورده اولیه چالش به گرگ سفارش برخی از طرفداران کنترل اسلحه بودند (ظاهرا) در آغوش بر تصمیم گیری.

پنسیلوانیا است که نه تنها دولت و یا محل در یک منحصر به فرد آمریکایی مبارزه بین دوم متمم طرفداران و کسانی که خواستار کنترل اسلحه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با لس آنجلس بستن خود سلاح گرم نمایندگی استدلال خریداران بار اول شدند جاری شدن سیل در مغازه ها به دنبال به بازوی خود را در میان ترس از ناآرامی های اجتماعی رانده شیوع.

همچنین در rt.com LA County sheriff سفارش تمام فروشگاه اسلحه به میان ترکیب بی پروا از coronavirus مستند و بیش از حد بسیاری از 1st-زمان خریداران

متمم دوم پایه (SAF) یکی دیگر از تفنگ های گروه حقوق نیز شکایت کرد نیوجرسی فرماندار دولت و رئیس پلیس بیش از یک شبیه مستند نظم و اصرار دارد آن را به مبلغ یک ایالت “ممنوعیت به دست آوردن سلاح گرم و مهمات” در نقض قانون اساسی است.

“رژیم صهیونیستی. مورفی نمی تواند به سادگی به حالت تعلیق در متمم دوم” گفت: SAF بنیانگذاران آلن Gottlieb. “و در عین حال تحت این اورژانس, منظور, این دقیقا کاری است که آنها انجام می دهند. قانون اساسی و قانون فدرال اجازه نمی دهد که.”

این نبرد در حال اجرا بیش از اسلحه می آید که میلیون ها نفر از آمریکایی ها در سراسر ده ها تن از ایالات و شهرستانها قرار داده شده به مستند در تلاش برای مهار کشنده coronavirus سازندگان: کسب و کار و سنگ زنی برخی از اقتصادهای محلی را متوقف کند. سرایت گزارش شده در هر دولت آمریکا آلوده کردن بیش از 53,000 مردم و کشته شدن نزدیک به 350.

همچنین در rt.com کومو می گوید بدترین و در عین حال برای آمدن به نیویورک, ‘راس’ از coronavirus موارد انتظار می رود در هفته

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im