‘بدون استثنا!’ مغلوب ساختن پیشی جستن دستور بازداشت هر کسی خرابکاری بناهای تاریخی هشدار آنها به 10 سال زندان

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجاز است اجرای قانون به دستگیری هر کسی که vandalizes مجسمه ها و یا نشانه های دیگر در اموال فدرال و حکم آنها را به عنوان آنجا که یک دهه در زندان است. او گفت که این اقدامات نیز می تواند اعمال شده عطف به ماسبق.

رئیس جمهور ایالات متحده در توییتر نوشت که او دیگر نمی خواهد تحمل تخریب اموال فدرال.

“من مجاز دولت فدرال به دستگیری هر کسی که vandalizes و یا از بین می برد هر بنای مجسمه و یا دیگر مانند اموال فدرال در آمریکا تا 10 سال زندان در هر جانبازان یادبود حفظ قانون و یا سایر قوانین که ممکن است مربوط,” او گفت:, و اضافه کرد که دستورات خود را اجرا خواهد بود “بلافاصله” و نیز ممکن است عطف به ماسبق به تعقیب خرابکاری.

“وجود خواهد داشت بدون استثنا!” او هشدار داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا اشاره کرد که معترضان که در حمله به یک مجسمه از اندرو جکسون واقع در سراسر از کاخ سفید در پارک لافایت می تواند چهره سال در زندان است. او گفت: مشابه مجازات می تواند در اعمال کسانی که تخریب تاریخی سنت جان کلیسا.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند خرابکاری با “10yrs در زندان’ به صورت defacing اندرو جکسون, به مجسمه, St. john’s کلیسا در میان درگیری در نزدیکی کاخ سفید

پلیس مداخله کرده و پراکنده معترضان به عنوان آنها در تلاش برای پایین کشیدن جکسون مجسمه ای در روز دوشنبه. مجسمه و همچنین در نزدیکی کلیسا بود و با برچسب های دیواری.

تعداد بی شماری از مجسمه ها و بناهای تاریخی تخریب شده است و سرنگون در سراسر ایالات متحده است. در بسیاری از موارد پلیس شده اند مردد به درگیر شدن. مغلوب ساختن پیشی جستن بخشنامه جدید به نظر می رسد به درخواست تنها به اموال فدرال – که به احتمال زیاد به این معنی است که بسیاری از موارد خرابکاری را بدون مجازات باقی می ماند.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net