هیچ تصمیم گیری اولیه در تمام سال بازگشت به مدرسه

آن است که هنوز تصمیم نگرفته که آیا یا نه همه کودکان اولیه واقعا خواهد بود پرسید: بازگشت به مدرسه در ماه آینده, مدارس وزیر نیک Gibb گفت: نمایندگان مجلس است.

پس از موج اول بازگشت دانش آموزان در 1 ژوئن در انگلستان وزیران هدف برای تمام سال های اولیه گروه برای رفتن به عقب برای چهار هفته قبل از پایان مدت است.

آقای گیب فشرده شده توسط نمایندگان مجلس در آموزش و پرورش کمیته را انتخاب کنید که آیا این بازگشت در اواسط ماه ژوئن بود که “بعید است”.

“مشکل این است که می گویند” وزیر گفت: این کمیته را انتخاب کنید.

وزیر برای مدرسه استاندارد به چالش کشیده شد نمایندگان مجلس در مورد اینکه آیا قصد دارد به تمام سال های اولیه گروه های بازگشت به مدرسه برای آخرین ماه از مدت هنوز هم به آینده.

“است که آن را بعید است که دولت جاه طلبی برای همه کودکان در مدرسه ابتدایی به بازگشت به قبل از تابستان در حال رفتن به اتفاق می افتد پرسید:” کمیته صندلی رابرت Halfon.

“من فکر می کنم شما نیاز به برخی از هدایت” آقای Halfon خواست وزیر.

“این سخت است برای گفتن. از آن خواهد شد کاملا به رهبری علم” گفت: آقای گیب.

او گفت: نمایندگان مجلس تصمیم – که به معنی بیش از دو میلیون کودک از بازگشت به مدرسه ابتدایی – امر بستگی به سطح coronavirus عفونت بیش از “چند هفته آینده”.

سر معلمان نامشخص در مورد آنچه که آنها باید برنامه ریزی باید سوال معقول از انطباق تمام سال در مدرسه ابتدایی هنگامی که آنها را محدود به 15 دانش آموزان در هر کلاس درس.

عضو کمیته مسیحی Wakeford, MP گفت که در برخی مدارس وجود دارد “به معنای واقعی کلمه هیچ جایی” برای آن انجام می شود با خیال راحت.

وزیر پیشنهادی وجود دارد می تواند یک روتا سیستم – بلکه صحبت از اهمیت تمام وقت درس به طوری که پدر و مادر قادر خواهد بود برای رفتن به محل کار.

“بهتر است برای کودکان به صورت تمام وقت آموزش و پرورش به طور مداوم,” او گفت: نمایندگان مجلس است.

آقای گیب به چالش کشیده شد که آیا ردیف بیش از دومینیک کامینگز آسیب دیده بود اعتبار دولت سلامت – پیام های که می تواند به کاهش اعتماد به ایمنی از بازگشت به مدرسه.

“دولت پیام تضعیف شده است – و حتی اگر قانون ممکن است شکسته شده و روح قانون است در واقع شکسته شده است” گفت: محافظه کار MP Jonathan Gullis.

او پرسید که چگونه وزارت آموزش و پرورش می تواند به “بازسازی و به دست آوردن مجدد اعتماد به نفس”.

آقای گیب گفت که: “به این دلیل ما می توانیم حتی این بحث به دلیل موفقیت افراد تعهد اجتماعی فاصله.”

او گفت: نمایندگان مجلس: “بیشتر از همه ما پایبند به قوانین بیشتر است که ما قادر خواهید بود برای ایجاد پیشرفت بیشتر در بازگشایی مدارس است.”

Sats GCSEs و یک سطح

آقای Gullis یک معلم سابق رفت تا بگویم آقای گیب او “گیج” که DfE نشده بود تصمیم به بازگرداندن سال 5 گروه سنی در انگلستان به عنوان شاهد آنها مواجه درسی ملی آزمون و یا امتحانات سال آینده.

آقای گیب گفت: امتحانات بودند در درجه اول پاسخگویی اندازه گیری برای مدارس ابتدایی و “نه مدارک برای افراد جوان مانند GCSEs و-سطح – آنها مدارک که تاثیر خود را در آینده”.

“هیچ کس می پرسد که چگونه افراد جوان را در امتحانات خود را مانند آنها انجام GCSEs یک-سطح مدرک و مدارک فنی.”

مدارس گفت: برخی گروه در سال که دارای اولویت است و در حالی که “هیچ یک از این ایده آل است” که برنامه های احتمالی تا به حال ساخته شده تحت شرایط.

نمایندگان مجلس همچنین نگرانی که پسران و کودکان از اقلیت های قومی در سال 11 و 13 – کسی که خود را دریافت خواهید کرد GCSE و A-levels نتایج بر اساس معلم پیش بینی رتبه بندی ممکن است ناعادلانه محروم به دلیل ناخودآگاه تعصب.

آقای گیب گفت که او و امتحانات نگهبان Ofqual حال مشورت و به طور گسترده ای تا به حال ابداع یک سیستم است که “بهترین راه برای ارائه منصفانه نتایج”.

“در نهایت سر معلم را امضا خواهد کرد که محاسبه برآورد نمرات عادلانه و حق و که به ترتیب رتبه از دانش آموزان است که عادلانه و درست است.

“تعهد در معلمان به عنوان عادلانه و دقیق به عنوان آنها می شود و با توجه به حرفه ای خود را, من مطمئن هستم که آنها خواهد بود.”

کمیته صندلی آقای Halfon پرسید: اگر کودکان در سال 11 و 13 را دریافت هر گونه کمک از مدرسه خود را اگر آنها تصمیم گرفتند به resits در پاییز.

“برای بسیاری از افراد جوان تصرف خود GCSEs از آن خواهد شد در مورد آن تجدید نظر کرد و من از ترس در خانه و از آن خواهد شد بستگی دارد در این رابطه است که آنها با مدرسه خود را, به خصوص اگر آنها به سمت چپ” آقای گیب گفت.

“برخی نمی خواهد که ترک کرده اند, برخی از خواهد بود رفتن به فرم ششم در مدرسه و هنوز هم ارتباط با مدرسه است.

“اما اینها مسائلی است که ما در حال پرداختن به این دلیل که ما می خواهیم به مطمئن شوید که این سیستم به عنوان نمایشگاه که ممکن است برای همه افراد جوان است.”

در مورد مشکلات بسیاری از خانواده ها در مواجهه بیش از این مدرسه رایگان غذا کوپن آقای گیب اذعان کرد این طرح تا به حال “پر از دست انداز شروع” اما گفت که آن را تحویل داده بود میلیون ها پوند ارزش غذایی.

هزینه ملی کوپن طرح خواهد بود ملاقات توسط گروه بیش از نیمی از مدت استراحت, او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de