هیچ جمعیت? نه ممنون! گلف جهان شماره 1 Rory McIlroy می گوید آن را “حق تماس’ به فشار سپتامبر جام رایدر به 2021

ایرلند شمالی Rory McIlroy پیش بینی کرده است که در این سال جام رایدر را تبدیل به آخرین رویداد ورزشی به آمار coronavirus scrapheap پس از گفتن این که اکثر بازیکنان خواهد بود که درگیر می خواهید آن را به تعویق افتاد.

McIlroy اتحاد پیوست یک رشد یک گروه کر از بازیکنان از جمله تامی Fleetwood, فرانچسکو Molinari و اروپا کاپیتان Padraig هارینگتون در تماس برای ایالات متحده آمریکا در مقابل اروپا مسابقات به تعویق افتاد اگر طرفداران نمی شود مجاز به شرکت به علت فقر و اجتماعی فاصله محدودیت.

همچنین در rt.com ‘بسیاری از آنها مانند من سیاست’: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حفاری در بعد از Rory McIlroy می شود آخرین ستاره ورزشی به اسلم US COVID-19 پاسخ

سوت زدن تنگه در ویسکانسین است که با توجه به میزبانی مسابقات بین سپتامبر 25-27 اما چهار بار برنده اصلی می گوید که او انتظار دارد که آن را به عقب رانده شود و تا 12 ماه.

شخصی من قوز است که من نمی بینم که چگونه آن را در حال رفتن به اتفاق می افتد, بنابراین من فکر نمی کنم که این اتفاق خواهد افتاد” او به بی بی سی گفت.

من فکر می کنم اکثر بازیکنان می خواهم به آن را به عقب رانده تا 2021 به طوری که آنها می توانید بازی را در مقابل جمعیت و جو است که باعث می شود جام رایدر بسیار ویژه.

این بازیکنان هستند که به جام رایدر. اگر آنها را در هیئت مدیره با آن و نمی خواهید به بازی و سپس وجود دارد هیچ جام رایدر. من آن را ببینید در حال تحت فشار قرار دادند تا 2021 و راستش من فکر می کنم که خواهد بود مناسب تماس بگیرید.”

گلف رقابتی شده و غیر فعال در سراسر جهان از مارس 12 اما به تازگی آرام محدودیت در ایالات متحده اجازه داده اند برای بازگشت از این ورزش تا زمانی که اجتماعی فاصله دستورالعمل ها به رعایت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در میان اولین چهره های عمومی به آمار لینک کلیک کنید پس از آن بازگشایی هدر رفتن زمان کمی در گرد خود راننده است.

McIlroy برای بازی در یک موسسه خیریه پوسته بازی با آمریکایی ها داستین Johnson, ریکی فاولر و متی ولف به جمع آوری پول برای coronavirus امداد رسانی موسسات خیریه, در حالی که یک تیم از تام بردی و فیل مایکلسون در برابر Peyton منینگ و تایگر وودز در آخر هفته گذشته به خود جلب کرد چند میلیون بیننده تلویزیونی.

اما از McIlroy دیدگاه بازی خالی گلف نیست او را تحریک.

همچنین در rt.com دو دیو: دولت آمار و ارقام نشان می دهد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گلف هزینه های او را 10th بهترین-پرداخت ‘ورزشکار’ در آمریکا

یک جام رایدر بدون فن است نه یک جام رایدر” او گفت: در ماه گذشته.

آن را نمی خواهد یک عینک بزرگ وجود دارد می تواند هیچ جو بنابراین اگر آن آمد که آیا آنها تا به حال به را انتخاب کنید بین بازی نیست این رویداد و یا بازی آن را بدون طرفداران, من می خواهم بگویم فقط تاخیر آن یک سال و پخش آن در سال 2021.

بدیهی است که این امر می تواند بهتر برای اروپایی ها به بازی بدون طرفداران این دلیل که ما نمی خواهد که برای مقابله با برخی از مسائل شما را مجبور به قرار داده تا با, اما در همان زمان آن را یک جام رایدر,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de