هیچ Covid-19 جعلی اخبار RT اتحادیه اروپا اتهامات ‘مشکل’ – انگلستان دیده بان

توسط Nebojsa مالیک ارشد نویسنده در RT

ادعا می کند توسط این سرویس دیپلماتیک اتحادیه اروپا که RT پخش اخبار جعلی در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس گمراه کننده هستند و بر اساس بد روش با توجه به اواز یا موسیقی دو نفری از منچستر محققان با تمرکز بر نظارت بر کانال.

خود را در تیررس بود و هشدار دهنده گزارش های خارجی خدمات اقدام اروپا (EEAS) – به طور خاص روابط عمومی فروشگاه EastStratCom – منتشر شده در ماه گذشته. جریان اصلی رسانه های غربی رسانه های غیرانتقادی parroted EEAS اتهامات جمله که “روسیه طرفدار کرملین رسانه” انجام شد “قابل توجه کمپین دروغ” استوک “سردرگمی و وحشت و ترس” در غرب و “تشدید بیماری همه گیر کوروناویروس بحران است.”

همچنین در rt.com اتحادیه اروپا و چرخش در زمان coronavirus

نه پس می گویند Stephen Hutchings و ورا Tolz استادان از مطالعات روسیه در دانشگاه منچستر که اجرای ‘Reframing روسیه’ یک “پروژه تحقیقاتی تجزیه و تحلیل پس از جنگ سرد رسانه های جهانی محیط زیست” است که اساسا در عمق مطالعه RT و پوشش آن.

در دو گزارش منتشر شده در دوشنبه, Hutchings و Tolz آدرس هر دو اتهامات علیه RT به طور خاص و رسانه های روسی به طور کلی و پیدا کردن EastStratCom و آن EUvsDisinfo تحقیقات مغازه بارها و بارها آینده کوتاه در روش عینیت و دقت است.

“میزان EUvsDisinfo را نادرست از روسیه COVID-19 پوشش رسانه ای” آنها در نوشتن است که “نگران کننده” با دو روش “به خصوص مشکل”: حذف متن و آشکار”اعوجاج” از آنچه گفته شده است و توسط آنها.

تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که EUvsDisinfo را در عناوین و خلاصه مرز در دروغ با توجه به شرق StratCom تعریف خود را از واژه است.

در یک نمونه EUvsDisinfo متهم RT عربی از این ادعا که Covid-19 ایالات متحده bioweapon – در حالی که در واقعیت آن را صرفا گزارش داد که ایران و انقلاب اسلامی سپاه پاسداران ساخته شده است که ادعا می کنند. تمام پنج RT گزارش های شناسایی شده به عنوان “دروغ” توسط گروهی از RT عربی. “در هر مورد EastStratCom نمایندگی RT عربی پوشش گمراه کننده است.”

دیگر “هنوز هم بیشتر نگران” نمونه شد متهم یک مقاله منتشر شده توسط Sputnik لتونی (در روسیه) ترویج تئوری های توطئه بود که آن را “به وضوح مسخره کردن” آنها و برجسته خود را “حماقت است.”

‘Reframing روسیه’ بودجه توسط دولت انگلستان. Hutchings و نه Tolz – استفاده می شود که کار را برای ما تبلیغ لباس های رادیو آزادی در دوران جنگ سرد – به سختی طرفداران RT توصیف این شبکه به عنوان یک “متوسط مخاطبان” و متهم آن پوشش بودن “بسیار مغرضانه و مرزها بر دروغ” در هنگام برخورد با مسائل از اهمیت ویژه ای برای روسیه است.

اما آنها همچنین می گویند : “باید اذعان کرد که بسیاری از RT خروجی کاملا واقعی و متشکل از واحدهای اخبار گزارش های پیشرو در خبرگزاری های غربی.”

تا جایی که وجود دارد موارد که انتقاد از غرب و دست زدن به آن از همه گیر آنها آنلاین, op-eds, مناسب, تکذیبنامهها به جای گزارش های خبری. ضمنا “با توجه به این که چین و ایران و روسیه متحدان در برابر غرب” – عمده فرض وجود Hutchings و Tolz – RT به گزارش ادعا می کند توسط چینی ها و مقامات ایرانی را با مناسب هشدارهای حتی اگر آنها “بسیار کمتر استوار تعبیر از آشکار اخراج… توسط جریان اصلی غربی, اخبار, ارائه دهندگان.”

همچنین در rt.com Russiagate همه را دوباره و دوباره: راز اتحادیه اروپا گزارش سرزنش روسیه برای coronavirus ‘سردرگمی و وحشت و ترس ،

تلاش به موضوع را با حداقل چیزی دو استادان صفر در “لینک از شرکای ما” تبلیغات مواد RT سایت ادعا آنها گاهی اوقات شامل مقالات از “بیش از حد-حزبی” رسانه ها در غرب است.

حتی تا “در چارچوب COVID-19 پوشش” RT گزارش شیوه های “بدون شک نسبت به EastStartCom خود روش” آنها نتیجه بگیریم.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im