هیچ کرونا برای شما: فرانسه مقامات محلی ممنوعیت فروش الکل در میان ویروس مستند

ساکنان بخش فرانسوی از, Aisne می رویم واقعا سخت coronavirus مستند به مقامات محلی تحمیل یک پتو ممنوعیت فروش الکل. حرکت خود را به مقامات استدلال می کنند.

اعلام این تصمیم روز سه شنبه بخشدار بخش زیاد Khoury با اشاره به این که سوء استفاده از الکل اغلب می رود دست در دست با خشونت خانگی – که بسیاری از ترس است که محدود به خروش تحت مستند.

“مصرف بیش از حد الکل است به احتمال زیاد به ایجاد افزایش اختلال و خشونت به خصوص در خانواده”

Khoury نیز ممنوع مغازه ها از کار گذشته 8pm – اگر شما نمی توانید به بهانه سرد یک, چرا زحمت رفتن برای مواد غذایی در شب ؟ در حالی که تصمیم گیری را تحت تاثیر قرار تنها, را از فروش مشروب الکلی تمام کافه ها و رستوران ها شده اند در حال حاضر تعطیل است که به طور موثر باعث می شود Aisne خشک بخش.

با وجود بخشدار تلاش برای به تصویر کشیدن این ممنوعیت به عنوان مفید برای ساکنان برخی از آنها روشن ساخته است آنها به دنبال به جلو به هفته پرهیز. شهروندان رنگی به رسمی توییتر en توده با این استدلال که این ممنوعیت باعث آسیب بیشتری نسبت به خوب – همه در حالی که افزایش دادن به بازار.

همچنین در rt.com فرانسه coronavirus مستند باید حداقل شش هفته پاکسازی علمی شورای

“بی کفایتی و یا دیکتاتوری خواهد شد ؟ این اندازه گیری خواهد شد تنها اثرات منفی: بازار سیاه, برداشت, اثرات تنگناها در بیمارستان و غیره. یک حکومت نظامی برای جلوگیری کرده است. شما محروم کردن مردم از آزادیهای خود را به مخاطره می اندازد و مردم” یکی نوشت.

ساخت مستند غیر قابل تحمل برای معتادان به الکل که به طور موثر خواهد بود مجبور به ناگهانی برداشت که می تواند مستلزم عوارض جدی در سلامتی است incomppasionate در بهترین و خطرناک برخی اشاره کرد.

“شما نمی توانید به طور ناگهانی محروم الکل معتاد به الکل خطرناک است!” یک دیدگاه نوشته.

“این شرم آور است که شما با قرار دادن افراد در معرض خطر و اضافه خواهد شد مشکل بیشتر برای مراقبان! این تصمیم به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است!” یکی دیگر از chimed در.

برخی تا آنجا رفت که نشان می دهد که این بخشدار که از لبنان منشاء محدودیتهای اعمال “قانون شریعت” در این بخش با ممنوعیت مشروبات الکلی بودن فقط برای اولین بار از بسیاری از مراحل.

“قانون شریعت در حال حرکت!” شوخ netizen نوشت, poking سرگرم کننده در نام امانوئل پاکسازی را En Marche! (“به پیش!”) حزب حاکم است.

این ممنوعیت خواهد بود در نیروی حداقل تا 31 ماه مارس زمانی که 15 روز در سراسر کشور مستند است به پایان می رسد. اما دولت فرانسه در حال حاضر اشاره کرد که اندازه گیری است به احتمال زیاد تمدید فراتر از این تاریخ.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de