Gareth Bale شده است می تواند آماده شدن برای آغاز سوپر لیگ فصل اما یکی از تقسیم بندی باشگاه های برتر نشان داد یک پیشنهاد به Welshman به چین بود scuppered زمانی که رئال مادرید خواستار انتقال.

سرمربی تیم جیانگسو Suning, Cosmin Olaroiu گفت که خود باشگاه بود و بسته شدن در امضای ویلز بین المللی اما با انتقال حرکت به ظاهر توافق این باشگاه اسپانیایی را در آخرین لحظه تصمیم به درخواست انتقال هزینه برای بازیکن scuppered حرکت می کند.

“بسیار نزدیک” Olaroiu گفت: ابوظبی ملی روزنامه.

“باشگاه موافقت خود را با عامل خود عامل وجود دارد. ما توافق با رئال مادرید و در ماه گذشته – من نمی دانم چه اتفاقی افتاده است آنها از دست دادن برخی از بازی های دوستانه با یک امتیاز بزرگ – مادرید تغییر ذهن خود را.

“اولین آنها گفتند که او را آزاد کند و ما را مجبور به پرداخت حقوق و دستمزد خود را و سپس به طور ناگهانی به آنها گفت: “نه, شما مجبور به پرداخت برای انتقال’.

“و پرداخت انتقال و حقوق و دستمزد خود را کمی بیش از بودجه و بنابراین ما به دنبال یک بازیکن دیگر.

“اما من می دانم که آن را انجام داده بود 90 درصد در شب و سپس در صبح روز همه چیز تغییر کرده است. اما (که به پایین بود) رئال مادرید نه ما.”

همچنین در rt.com ‘باور نکردنی sh*thousery’: Gareth Bale دیوهای رئال مادرید با پرچم پس از ولز کتاب نقطه در یورو

هر گونه نقل و انتقال هزینه بیش از $6.4 میلیون خواهد بود موضوع را به 100 ٪ مالیات به عنوان بخشی از چینی سوپر لیگ, انتقال, قوانین, و, که, همراه با عدل دلار 16.2 میلیون دلار در سال حقوق و دستمزد همراه با تقاضا برای پرداخت هزینه نقل و انتقال موثر در قیمت گذاری جیانگسو کرد.

در حال حاضر Olaroiu توجه این است چگونه تبدیل به باشگاه خود را copes با ادامه coronavirus بحران به عنوان او به نظر می رسد به مطمئن شوید که تیم خود باقی می ماند امن و سالم

“ما باید برای مقابله با این, اما ما باید به مراقبت از بازیکنان” Olaroiu گفت: از این تیم پیش فصل اردوگاه آموزشی در دبی.

“بازیکنان باید خانواده به خانه آنها در این مورد نگران بود.

“من امیدوارم که همه خوب خواهد بود و آنها را برای پیدا کردن یک راه حل برای عبور از این لحظه به سرعت و همه چیز را به خوب دوباره.”

همچنین در rt.com می تواند چین تغییر نتیجه در سری آ فصل برای گرت بیل?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی