خیابان داونینگ حاضر به محکوم بحث گذشته اظهارات در حاملگی اصلاح نژاد و نژاد بنا به گزارش های ساخته شده توسط مشاور.

کارگری گفت: اندرو Sabisky باید اخراج به صورت سیاه و سفید نشان می دهد مردم در حال کاهش میانگین ضریب هوشی از مردم سفید و اجباری پیشگیری از بارداری می تواند به جلوگیری از “ایجاد دائمی طبقه”.

10 هیچ نمی رسما تایید انتصاب خود را و یا هر نقش او ممکن است داشته باشد.

SNP و لیبرال دموکرات نیز گفت: آقای Sabisky باید بروید.

  • PM مشاور کامینگز تماس برای خدمات مدنی تغییرات

آقای Sabisky منصوب پس از PM مشاور ارشد Dominic کامینگز به نام “بورس و weirdos” به درخواست برای شغل در خیابان داونینگ شده است در تماس با بی بی سی برای اظهار نظر.

وقتی پرسیده شد که روز دوشنبه در خیابان داونینگ نیست اظهار نظر در مورد سخنان منسوب به آقای Sabisky.

بوریس جانسون سخنگوی افزود: “نخست وزیر views بر روی طیف وسیعی از افراد به خوبی به اطلاع عموم و مستند شده است.”

در پاسخ محافظه کار MP کارولین Nokes در توئیتر خود نوشت: “نمی توانم باور کنم که هیچ 10 تا حاضر به اظهار نظر در اندرو Sabisky. من نمی دانم که او از یک صابون, اما فکر نمی کنم ما می خواهم در… باید هیچ جایی در دولت برای دیدگاه او بیان شده است.”

در یک نظر بر روی یک 2014 وبلاگ پست Mr کامینگز وب سایت ساخته شده توسط یک کاربر به نام “اندرو Sabisky” استفاده می شود که همان تصویر خود را به عنوان صفحه توییتر پیشنهاد این است که اجباری پیشگیری از بارداری می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از “دائمی طبقه”.

“یک راه برای دور زدن این مشکلات از حاملگی های ناخواسته ایجاد دائمی طبقه خواهد بود به طور قانونی اجرا جهانی جذب طولانی مدت جلوگیری از بارداری در شروع بلوغ می گوید:” این پست.

“واکسیناسیون قوانین آن را مسبوق به سابقه من می خواهم استدلال می کنند.”

در یک نظر بر روی یکی دیگر از پست های وبلاگ بر روی یک وب سایت های مختلف در سال 2014 چه به نظر می رسد همان کاربر پیشنهاد آمریکایی های سیاه و سفید, کاهش ضریب هوشی متوسط از سفید آمریکایی است.

در یک نظر در وبلاگ های مختلف که در همان سال یک کاربر با نام خود گفت: “عالی وجود دارد دلایل به فکر می کنم بسیار واقعی تفاوت های نژادی در هوش قابل توجهی هستند – و حتی بیشتر – ژنتیکی در مبدا هر چند درجه است که البته بسیار جدی در موضوع علمی بحث است.”

آقای Sabisky همچنین پیشنهاد کرد به مدارس هفته در ماه جولای سال 2016 که از مزایای یک ادعا تقویت شناختی که می تواند کشنده هستند “احتمالا به ارزش یک بچه مرده پس از یک سال”.

“اصلاح نژاد در مورد انتخاب “برای” همه چیز خوب,” او گفت: در همان مصاحبه است. “هوش تا حد زیادی به ارث برده و آن را در ارتباط با نتایج بهتر: سلامت جسمی درآمد پایین تر بیماری های روانی.

و در یک پست توییتر از سال 2019 گفت: “من همیشه راست بالا و گفت که زنان در ورزش است بیشتر قابل مقایسه با بازی های پارالمپیک از آن است که به مردان است.”

‘ملی خجالت’

حزب کارگر رئیس ایان Lavery گفت: “این منزجر کننده است که نه تنها تعداد 10 موفق به محکوم کردن [این] هولناک, نظرات, اما همچنین به نظر می رسد که تایید این ایده که آگاهی بیشتر از افراد سیاه و سفید.

“بوریس جانسون باید ستون فقرات به ایجاد یک بیانیه در کلمات خود را در مورد چرا او ساخته شده است که این ملاقات که آیا او می ایستد و مشاهدات خود را در مورد اصلاح نژاد.”

معرفی کابینه سایه در دفتر وزیر جان تریکت گفت: “[آقای Sabisky] باید از دوره حذف می شود از این موقعیت بلافاصله.”

اقدام لیبرال دموکرات رهبر اد دیوی خواست نخست وزیر به “پایان دادن به جرم ایجاد می شود و گونی اندرو Sabisky”.

“این دولت محافظه کار ملی است, خجالت,” او گفت:. “با دادن Dominic کامینگز چنین قدرت و پس از آن عدم کنترل او بوریس جانسون آشکار است که واقعا مسئول است.”

و اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon گفت: دولت باید “نشان می دهد برخی از اساسی اما ارزش های اساسی” به tweeting: “این واقعا قابل قبول نیست عناوین برای هر دولت به تولید است.”

وقتی پرسیده شد که در مورد این اظهارات در آسمان, اخبار محیط زیست, منشی, جورج Eustice گفت این بود: “ماده برای Dominic کامینگز و شماره 10”.

روز یکشنبه وزیر حمل و نقل Grant Shapps به بی بی سی گفت: “من نمی دانم فرد, اما آنها به خصوص نیست که دیدگاه من و یا سهام دولت در هر شکل یا فرم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de