Nirbhaya باند تجاوز به عنف محکوم به اعدام در زندان شهر دهلی آوردن تکان دهنده 7+ سال مورد به بی شماری تاخیر

این چهار نفر به اعدام محکوم شده برای وحشتناک 2012 تجاوز و قتل یک جوان دانشجو در هند شده اند اعدام حلق آویز در نهایت آوردن هفت سال ‘Nirbhaya’ در مورد به پایان پس از طولانی مصیبت تجدید نظر و به تاخیر می اندازد.

مهاجمان به دار آویخته شدند در دهلی نو را Tihar زندان 5:30 صبح جمعه به وقت محلی پس از یک ماراتن اقدام حقوقی و شب قبل دیدم که اخرین تلاش برای تجدید نظر در حکم خود ،

“در حال حاضر من به صلح” آشا دوی مادر قربانی – که به شناخته شده به عنوان ‘Nirbhaya’ یا ‘بی باک یک” در هندی – گفت PTI پس از مردانه’ نهایی حلق آویز تاریخ تنظیم شده در سنگ اوایل صبح روز جمعه.

این رنگ پریده جرم دیدم یک گروه از مهاجمان فرود بر 23 ساله دانشجو و مرد او همدم سوار بر یک اتوبوس در هند سرمایه در شب دسامبر 16, 2012, وحشیانه, ضرب و شتم هر دو و گرفتن نوبت به تجاوز به جوان دانشجو. هر چند زن به زندگی از طریق اولیه یورش او بعدا در اثر جراحات شدید داخلی در حالی که دوست او بود و به شدت زخمی شدند ولی جان سالم به در برد روبرو می شوند.

همچنین در rt.com تجاوز گروهی به دختری در هند 4 مرد محکوم در نقطه عطفی 2012 مورد به قطع

عدالت به تاخیر افتاد

شش نفر دستگیر شدند به صورت وحشتناک حمله اما یکی از آنها یک نوجوان در زمان حادثه بود سعی کردم به عنوان یک جزئی و منتشر شده در سال 2015 پس از سه سال حبس. یک فرد مظنون رام سینگ مرده پیدا شد در سلول زندان خود در مارس 2013, مشکوک, خودکشی, اما پلیس هرگز نگذاشته قتل است.

باقی مانده چهار مردان – Vinay Sharma, Mukesh Kumar Singh, Pawan Gupta and Akshay Singh – محکوم شدند با هم برای تجاوز به عنف و قتل و جرائم غیر طبیعی و نابودی شواهد در سال 2013 با تمام محکوم به اعدام با دار زدن در روز از حکم.

بنابراین شروع یک سال روند تاخیر دیدم که هر محکوم اگزوز به ظاهر بی پایان سری از تجدید نظر است که بارها و بارها تحت فشار قرار دادند پشت خود را در تاریخ اعدام. در نقاط مختلف در سراسر مصیبت دادگاه متهم مردان “به تأخیر انداختن تاکتیک” اما با این وجود به رسمیت شناخته شده حق خود را به درخواست تجدید نظر.

یک دادگاه عالی دهلی نو شد تایید حکم اعدام در سال 2014 باعث به مورد را به دادگاه عالی هند این کشور بالاترین مرجع قضایی. پس از سالها توقف-شروع رسیدگی در دادگاه زده خود را نهایی باقی مانده تجدید نظر در ماه دسامبر گذشته – برخی هفت سال پس از حمله.

همچنین در rt.com هندی تجاوز & قتل محکومین به اعدام در 20 مارس پس از چندین تاخیر

هر چند برخی از محکومین فرار از راه حل های حقوقی قبل از دیگران هندی قانون تصریح می کند که مظنون به طور مشترک به جرم همان سرمایه جرم باید اجرا شود در همان تاریخ به این معنی است که به عنوان طولانی به عنوان یکی از مردان به دنبال تجدید نظر, هیچ کدام می تواند به دار آویخته شدند.

یک قاضی در دهلی نو با صدور حکم مرگ برای چهار مردان در ژانویه تنظیم خود را اعدام برای بعد همان ماه اما این روند بود که نا امید و در عین حال دوباره با برخی از محکومین پرونده نهایی رحمت درخواست به رئیس جمهور, Ram, Nath Kovind و وکلای خود را ساخت ناامید آخرین لحظه تلاش برای به تاخیر انداختن خود را حلق آویز. سه اضافی حکم مرگ خواهد بود صادر شده در این هفته است که به دنبال دیدن اعدام تاریخ را به عقب رانده فوریه 1, سپس, آوریل 3 و در نهایت به 20 مارس.

اثر موج دار شدن

این جنایت وحشیانه و متعاقب آن حقوقی ردیف شوکه وجدان و هند و افغان در سراسر کشور تظاهرات که کمک به فشار از طریق تعدادی از تغییرات به این کشور تجاوز جنسی قوانین از جمله سازماندهی مجازات اعدام برای تجاوز به عنف از افراد زیر سن قانونی. تعریف حقوقی تجاوز به عنف نیز گسترش در پی مورد, در حالی که جنایات دیگر از جمله اسید حملات آزار و اذیت جنسی, وسیله اطفاء شهوت با نگاه و اضافه شد به این قانون.

در علاوه بر این به تعدادی از کتاب های کمیک و تلویزیون را نشان می دهد مورد حتی الهام گرفته از Netflix, جرم و جنایت, درام, سریال, ‘دهلی جرم’ بر اساس حمله و کار کارآگاه پلیس وظیفه ردیابی کردن مجرمان است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im