Nicola Sturgeon: من حمایت باقی می ماند اولین وزیر

Nicola Sturgeon گفته او “یقین” می خواهد به باقی می ماند به عنوان اولین وزیر برای حداقل چند سال.

ظاهر می شود در Andrew Marr نشان می دهد که رهبر SNP گفت: او معتقد بود که او تا به حال حمایت از “حزب و کشور” را به نگه داشتن خود را ارسال.

می آید پس از حزب آمار و ارقام گفت BBC سیاسی خبرنگار نیک Eardley Ms ماهیان خاویاری ممکن است دچار مشکل شود.

او همچنین در دفاع از یک طرح پیشنهادی برای “اسکاتلندی ویزا” سیستم پس از دولت بریتانیا پرده برداری از برنامه مهاجرت.

MSPs می گیرید معیارهای جدید برای ویزا و دولت اسکاتلند را دریافت و ارزیابی برنامه ها قبل از ارسال آنها را به دولت بریتانیا برای چک امنیتی.

انگلستان پس از Brexit سیستم بود که اعلام کرد در اوایل این هفته به این معنی است که کم و کارگران ماهر را دریافت ویزا.

‘آسیب رساندن به رفاه’

با این حال Ms ماهیان خاویاری موقعیت است که این امر باعث “ویرانی” برای اسکاتلند اقتصاد به عنوان آن را کاهش می دهد تعداد زیادی از مردم از ورود به کشور با “محدود” border کنترل.

وجود دارد نگرانی در مورد اسکاتلند پیری جمعیت و کاهش نیروی کار با سوابق ملی اسکاتلند طرح که مرگ و میر می تواند سنگین تر بودن از تولد بیش از 25 سال آینده.

اسکاتلندی وزیران می گویند این به این معنی بیشتر به سمت داخل مهاجرت مورد نیاز است برای افزایش اسکاتلند جمعیت در سن کار خاص و که پایان دادن به آزادی حرکت را تهدید می این.

در نامه ای به شماره 10 منتشر شده در یکشنبه, Ms ماهیان خاویاری به نام برای دیدار با بوریس جانسون به بحث در مورد سیاست های مهاجرتی است.

او گفت: Andrew Marr او امیدوار است به یک هیئت نمایندگی از بخشی و رهبران کسب و کار به خیابان داونینگ به مجموعه ای از استدلال های مختلف اسکاتلندی سیستم.

او گفت: “شما باید یک دولت بریتانیا است که به عنوان یک بیان هدف – کاهش تعداد افرادی که به بریتانیا از کشورهای دیگر است.

“نظر من این است که هدف – به خودی خود – که عمیقا آسیب رساندن به اسکاتلند اقتصاد و آینده ما رفاه.

“آن را به ما فقیر است و به همین دلیل من واقعا می خواهم برای دیدن این تغییر و برای اسکاتلند منافع برای به رسمیت شناخته شود.”

  • ماهیان خاویاری خواستار قدرت به راه اندازی ‘اسکاتلند ویزا’ سیستم
  • بدون ویزا برای کم و کارگران ماهر و دولت می گوید

دولت انگلستان با این حال به خواست کارفرمایان به “حرکت” از تکیه بر “نیروی کار ارزان” از اروپا و سرمایه گذاری در حفظ کارکنان و توسعه فن آوری اتوماسیون.

و مهاجرت کمیته مشورتی گفته اسکاتلند نیاز هستند “نه به اندازه کافی متفاوت” از بقیه بریتانیا برای توجیه “بسیار متفاوت” سیستم شمال انگلستان در مواجهه با مسائل مشابه.

Ms ماهیان خاویاری وجود دارد گفت: “یک ورق مدرک” برای حمایت از این ایده است که اسکاتلند شغل بوده است تضعیف و خواهان قدرت بیش از قانون اشتغال برای اطمینان از عادلانه شرایط کار.

او گفت: “شواهد زیادی وجود دارد که به خلاف از جمله این نمایش ها از مهاجرت کمیته مشورتی – که مهاجرت و اتحادیه اروپا, مهاجرت, به ویژه در رانندگی نیست پایین دستمزد یا در اسکاتلند اقتصاد یا اقتصاد انگلیس است.

“مهاجران را خالص سهم به اقتصاد ما. اگر ما یک مشکل از پایین بودن حقوق و دستمزد و شرایط کار نه آنچه که باید باشد, که در مورد فقیر و مقررات در اقتصاد انگلیس است.”

انگلستان سخنگوی دولت گفت: “ما نقاط جدید مبتنی بر سیستم مهاجرت را در منافع کل انگلستان است.

“ما همچنان به همکاری با ذینفعان و صنعت در اسکاتلند برای اطمینان از طرح های جدید کار را برای همه بخش ها.”

آینده به عنوان رهبر

در اوایل این هفته نیک Eardley نوشت که تعدادی از SNP آمار و ارقام گفت: Ms ماهیان خاویاری ممکن است به “سقوط بر روی او شمشیر” در میان بحث افزایش بیش از او در آینده است.

وقتی پرسید که آیا او باقی خواهد ماند در موقعیت خود به عنوان رهبر اسکاتلند Ms ماهیان خاویاری گفت: وجود دو شرط را در نظر بگیرید.

او گفت: “در مرحله اول شما باید به حمایت نه تنها از حزب اما از کشور و من می گویند فروتنی که من فقط رهبری حزب من به یکی دیگر از لغزش پیروزی در انتخابات.

“ثانیا من باید مطمئن شوید که من می خواهم به انجام این کار فکر می کنم من بهترین فرد برای این کار باید درایو و انرژی است و یقین در این مورد.”

  • ماهیان خاویاری به دام افتاده است در یک قانون اساسی بن بست
  • Nicola Sturgeon خواستار صبر و شکیبایی بیش از indyref2

Marr نیز تحت فشار قرار دادند Ms ماهیان خاویاری در مورد اینکه آیا او می خواهد به نگه دارید دیگر همه پرسی استقلال اسکاتلند در این سال با وجود نخست وزیر, تخت, امتناع.

او تصریح کرد: او برای طرفداران استقلال به “صبور” اما گفت: این مهم به ادامه استدلال برای یک رای دیگر به عنوان دولت بریتانیا مذاکره آن “آینده روابط با اروپا”.

“من فکر می کنم این مهم است که اسکاتلند تصمیم می گیرد که آیا یا نه آن را می خواهد به این جاده و اگر ما شروع به طرح یک مسیر بهتر جلو,” او گفت:.

Ms ماهیان خاویاری اضافه شده است که او حکومت می کند نه “تست حد از قدرت پارلمان اسکاتلند” در دادگاه – اما آن را یک گزینه نیست او “به طور فعال به دنبال”.

او قبلا رد امکان برگزاری غیر رسمی همه پرسی شبیه به یک در کاتالونیا در سال 2017.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی