خوب Ron پسر: کریستیانو جونیور نشان می دهد سرعت به عنوان او به سرعت پس از پدر و جلوتر از یوونتوس باز گشت (تصویری)

کریستیانو رونالدو و پسر ارشد او کریستیانو جونیور شده اند آموزش هم در ایتالیایی آفتاب در چلسی تسهیلات در وینوو به عنوان پرکار خواننده گروه چرخ دنده تا برای بازگشت به سری آ

ستاره پرتغالی رئال مادرید رونالدو تا به حال به قرنطینه خود را از یوونتوس آمپول تیم برای دو هفته پس از پرواز بازگشت به ایتالیا از مادیرا در اوایل ممکن است اما او ساخته شده با استفاده از با استعداد خود خانواده بودن در خانه با او را به عنوان او آموزش دیده و با او نه ساله و پسر کریستیانو جونیور

این Juve star نوشته شده فیلم در این ماه از آنها مشغول کار بر روی مهارت های خود توپ را در باغ پشت خانه اش در تورین پس از آن روز گذشته تصویری پدید آمده از هر دو Ronaldos کار در sprints در داغ آب و هوا در یوونتوس مرکز آموزشی در شمال ایتالیا.

جوانتر رونالدو شده است تبلیغ به عنوان کسی که می تواند به دنبال در پدرش نامی قدم به قدم; این جفت ارز کرده اند که اغلب دیده می شود در فیلم کار کردن با هم و CR Jr قطعا تا به برخی از مهارت های فوتبال خود را در قفسه مصرف بی تردید ضربات آزاد با هر دو پا و نشان دادن جریمه به نوبه خود از سرعت.

با تشکر از CR7 دوست دختر جورجینا رودریگز او همچنین به کپی خود را افسانه ای پدر مدل مو جدید خود از جمله نوارهای – و 35 ساله کریستیانو Sr قطعا فکر می کند او فرزند ارشد بچه یک تراشه کردن بلوک های قدیمی, اظهار نظر در یکی از ویدئوها:

“مثل پدر مثل پسر 🙂 شادی بالاتر از همه است.”

رونالدو خواهد بود و امیدوار به بازگشت در عمل در سری A با باشگاه خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اما با توجه به شیوع کروناویروس لیگ شده است به حالت تعلیق تا زمانی که حداقل ژوئن 14.

دولت ایتالیا دیدار خواهد کرد در آوریل 28th این هفته با سران فدراسیون فوتبال ایتالیا به بحث در مورد بازگشت به عمل است. CR7 در حال حاضر 25 به ثمر رساند اهداف این فصل قبل از مبارزات انتخاباتی در انتظار قرار داده شد.

همچنین در rt.com کریستیانو رونالدو را دولورس آویرو را انکار می کند شکاف با جورجینا رودریگز پس از “لغو دنبال کردن ستاره در Instagram’

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de