بیمه خدمات درمانی هزینه می شود اوراق در خارج از کشور برای کارکنان بهداشتی و کارکنان مراقبت های

کارکنان بیمه خدمات درمانی و مراقبت کارگران از خارج از کشور هستند را معاف از پرداخت اضافه بها به استفاده از سرویس های بهداشتی پس از فشار از نمایندگان مجلس است.

بوریس جانسون گفت: PM خواسته بود و وزارت بهداشت به معاف بیمه خدمات درمانی و مراقبت کارگران “را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است”.

کار رهبر آقا Keir Starmer گفت: آن را “یک پیروزی برای مشترک نجابت”.

سلامت مهاجرت اضافه در غیر مهاجران اتحادیه اروپا است 400 پوند در هر سال و تنظیم به افزایش £624 در ماه اکتبر.

مقامات در حال حاضر مشغول کار بر روی جزئیات و بیشتر خواهد بود اعلام کرد: “در روزهای آینده”.

اما این قابل درک است این طرح شامل معافیت برای همه بیمه خدمات درمانی کارگران از جمله باربرها و پاک کننده ها و همچنین مستقل کارگران بهداشت و مراقبت های اجتماعی کارگران است.

رئیس اجرایی از کالج سلطنتی پرستاری خانم دونا Kinnair گفت: هزینه ایجاد کرده بود “غیر منصفانه و ناعادلانه بار مالی” اضافه کرد: “در گذشته دولت موافقت کرده است با ما.

“این را به سهولت فشار بر خانواده هایی که ممکن است تلاش مالی و یا عاطفی به عنوان یک نتیجه است.”

روز چهارشنبه آقای جانسون بود با اتهام گفتن نمایندگان مجلس او “درک مشکلات مواجه توسط شگفت انگیز ما کارکنان بیمه خدمات درمانی” اما گفت که دولت “باید در واقعیت” از بودجه بیمه خدمات درمانی.

آن را ناشی از یک واکنش با تعدادی از نمایندگان حزب محافظه پیوستن به مخالفت نمایندگان مجلس در تماس با او را به تجدید نظر – از جمله حزب محافظه رئیس عوام مدیریت عمومی کمیته انتخاب ویلیام Wragg و backbench همکار آقا راجر گیل.

قبل از آن 10 دفاع لوی گفت: پول “می رود به طور مستقیم به بیمه خدمات درمانی برای کمک به صرفه جویی در زندگی می کند”.

اما در حال حاضر آقای جانسون سخنگوی گفته است: “[PM] شده است فکر کردن در مورد این یک معامله بزرگ است. او شده است یک شخصی ذینفع از مراقبین از خارج از کشور و درک مشکلات مواجه شگفت انگیز ما کارکنان بیمه خدمات درمانی.

“هدف از بیمه خدمات درمانی اضافه شده است به نفع بیمه خدمات درمانی و کمک به مراقبت از بیمار و صرفه جویی در زندگی می کند. بیمه خدمات درمانی و مراقبت کارگران از خارج از کشور که در حال اعطا ویزا در حال انجام این کار در حال حاضر توسط این سهم فوق العاده است که آنها را.”

‘درست انجام’

تغییر شد و مورد استقبال کارگری به حزب برنامه ریزی شده بود به دنبال اصلاح مهاجرت به امن معافیت.

آقا Keir در توئیتر خود نوشت: “بوریس جانسون مناسب است به u تبدیل شده و حمایت ما پیشنهاد به حذف بیمه خدمات درمانی مسئول بهداشت حرفه ای و مراقبت از کارگران است.

“این یک پیروزی برای مشترک نجابت و کار درست را انجام دهید. ما نمی توانیم clap ما مراقبین یک روز و پس از آن آنها را به استفاده از بیمه خدمات درمانی بعدی.”

آقای Wragg نیز با تمجید از این تصمیم گفت: ساعت بود “نشان داده شده درست رهبری گوش و منعکس شده”.

رهبر SNP در وستمینستر, Ian Blackford گفت که او “خوشحال و برای دیدن این تغییر از قلب پس از فشار” در حالی که این اقدام رهبر حزب لیبرال دموکرات آقا اد دیوی به نام آن را “یک حزبی برنده”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de