آگوست 5, 2020

مجله ایرانیان

بی بی سی و راشا تودی

NFL Washington Redskins به ‘نقد و بررسی’ تغییر از حق رای دادن نام در میان نژادپرستی بحث فشار از حامیان

ردسکینز واشنگتن اعلام کرده اند که آنها را ‘نقد و بررسی’ نام خود را حق رای دادن در میان فشار از حامیان آزرده در این برنامه به طور بالقوه نژادی حساس انجمن که با آن آمده است.

یکی از تیم پیشرو, حامیان مالی, فدرال اکسپرس پرداخت مبلغ 205 میلیون بیش از دو دهه پیش برای نامگذاری حقوق این تیم ورزشگاه در مریلند اما در نور موجی از اعتراضات علیه نابرابری نژادی در ایالات متحده آمریکا این هفته اعلام کرد که آنها درخواست این تیم به تعویض آن را “Redskins’ عنوان یک اصطلاح در نظر گرفته نژادی تحقیر امیز به بومیان آمریکایی است.

همچنین در rt.com پول صحبت کنید ؟ Redskins حامی, فدرال اکسپرس, درخواست تغییر نام نایک می کشد merch پس از وال استریت با ارنج زدن

ما ابلاغ به تیم در واشنگتن درخواست ما است که آنها را تغییر نام تیم,” فدرال اکسپرس گفت: در یک بیانیه کوتاه این هفته بازتاب یک بحث است که وجود داشته است در این ورزش قبل از حمل و نقل بین المللی شرکت همراه شد با این تیم است.

و به نظر می رسد به خصوص با توجه به پیامدهای بودن احساس در سراسر ایالات متحده در سراسر جورج فلوید تظاهرات این تیم صاحب دن اشنايدر به نظر می رسد باز به ایده پس از بارها و بارها مقاومت در برابر آن را در سال های اخیر است.

در پرتو حوادث اخیر در اطراف کشور ما و بازخورد از جامعه ما ردسکینز واشنگتن در حال اعلام کرد این تیم را تحت یک بررسی کامل از این تیم به نام” یک بیانیه صادر شده در روز جمعه می خواند.

“این بررسی formalizes اولیه بحث های این تیم بوده و با این لیگ در هفته های اخیر.

“دن اشنايدر صاحب ردسکینز واشنگتن اظهار داشت: “این فرایند اجازه می دهد تا تیم را به حساب نه تنها افتخار سنت و تاریخ حق رای دادن اما همچنین ورودی از ما فارغ التحصیلان سازمان حامیان مالی لیگ فوتبال ملی و محلی جامعه آن را با افتخار نشان دهنده روشن و خاموش میشه.”

“ران ریورا سرمربی ردسکینز واشنگتن اظهار داشت: “این موضوع از اهمیت شخصی به من و من به جلو نگاه به همکاری نزدیک با دن اسنایدر به مطمئن شوید که ما در ادامه ماموریت تجلیل (sic) و حمایت از آمریکایی های بومی و نظامی ما.”

“ما اعتقاد داریم که این بررسی می تواند و خواهد شد با بهترین بهره را از همه در ذهن داشته باشند.”

این ‘Redskins’ نام داشت در ابتدا با توجه به تیم توسط مالک سابق جورج پرستون مارشال. شناخته شده حامی تبعیض نژادی مارشال قبل از نظرات با توجه به مسابقه منجر به یک مجسمه از او در حال حذف از خارج از تیم به ورزشگاه در ماه گذشته.

نام و خاص مردی که عطا آن شده است یک موضوع بحث برانگیز در NFL محافل اما آن را به زمین تب در ماه گذشته است. مریم تیز رئیس کنگره ملی سرخپوستان آمریکایی خواستار فوری سوئیچ از نام تیم گفت که هیچ کس باید به بازی برای یک تیم به نام پس از ‘نژادی لکه دار’.

همچنین در rt.com ‘از آن زمان گذشته’: NFL Washington Redskins اسکراب مالک سابق جورج پرستون مارشال از تیم تاریخ در میان اتهامات نژادپرستانه

نژادی لکه دار دیگر می توان با همدستی بنويسيد تن-ناشنوا مالکیت از حق رای دادن به این دلیل که رنگ آنها ثابت بر روی خود نام و شرکت در حال حاضر دائم,” او گفت:.

این یک توهین است که دیگر نمی توان پس گرفت, یک گناه است که دیگر نمی تواند پاک شود. پس از آن خیلی دیر به این تیم نام آن را ‘ زمان برای آن گرفته شود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول